Coś na co dzień...
Odpowiedz do tematu

: Coś na co dzień...
Panowie i Panie,

aktualnie mam U1 i jest to właściwie dla mnie ideał, tyle, że potrzebuje czegoś bardziej uniwersalnego a nie toolwatcha, czegoś co od biedy można założyć do marynarki, szukam zegarka uniwersalnego, który, tak jak U1 mógłby posłużyć mi kolejne 5-7 lat. Myślałem o Speedmasterze Professional, klasycznie pleksi itd, ale Omega ma niską klasę wodoszczelności, a ja... często myję ręce. Black Bay odpada- nie dam ze 2824 10k, podobnie MKII Kingston- choć jest piękny, Submariner jest za drogi, Breitling zbyt bling bling, Seiko i ew. modele GS odpadają, ze względu na problemy z profesjonalnym serwisem.


Czy macie jakieś pomysły- uniwersalny zegarek, nakręcany/automat, najchętniej nurek, do 44mm, do 15k, nowy lub używany, ale w bdb stanie?

:
Na KIZI pisałem ale tu powtórzę może LLD, na pasku, nato itp.
Taki właśnie dress diver.



:
Ładny, ale mało czytelny.

:
LLD jest czytelny, ale zniechęciło mnie do niego skutecznie to, żę koronka do kręcenia bezelem też jest zakręcana. Pierdoła, ale w moim przypadku mój Graal poszedł w krzaki.

Zabluźnię, ale wolę Navigatora, a obecnym Graalem stał się Hamilton Pan Europ.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
A używany IWC.


:
Aquatimer chodzi mi po głowie, ale poprzedni model, ten jest za duży ( przymierzalem)

:
A Omega Bond❓

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Albo 300.

Skate or die!
:
Do 44 mm mieści się Omega PO.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Widzę, że przyjdzie mie się jeszcze trochę pozstanawiać i szukać. Przymierzyłem dziś Omegę AT- zegarek bardzo ładny, ale też bardzo błyszczący się, wręcz świeci na nadgarstku, chciałbym jednak coś mniej nachalnego, Speedmaster wypadł lepiej. Co do Bonda- moim, podkreślam moim zdaniem ten zegarek wygląda dobrze tylko na zdjęciach, po założeniu na nadgarstek czar pryska, pamiętam rozczarowanie kiedy pierwszy raz go przymierzałem- spodziewałem się jakiegoś "ŁAŁ!" ale łał nie było.


Ostatnio zmieniony przez nav 2016-11-13, 17:16, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.