Klamry oraz biżuteria alternatywna
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki Wojciechu 😁



:
Dzięki :)
i niech się Ci dobrze nosi pifko

:
:popcorn:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Koraliki - zawieszki - naszyjniki z brązu,
o różnym stopniu pokrycia patyną.


:
Wojt wybuchowe te wisiory

:
Trafne spostrzeżenie @Rewolta pifko
zwłaszcza gdy granat z brązu jest widziany obiektywem @Kombou cool








fot. @Kombou

Polecam odwiedzenie galerii jego charakterystycznych, mrocznych, klimatycznych zdjęć.
Ma do tego talent !

https://www.instagram.com/kombou/

Ostatnio zmieniony przez Ciech 2017-03-23, 16:45, w całości zmieniany 2 razy
:
Polubione. fajne te foty

:
@pg22 pifko

Mam chęć coś pokazać - przedmiot na którym czas odbił swoje piętno.
Stare pokryte szramami i obłażącą farbą, mimo dziesiątków lat ciężko przepracowanych w ślusarskim warsztacie - nadal całkowicie sprawne.
Może jest odlane ze zdobycznego czołgu, lub pancernika, a może po prostu kiedyś tak robiono imadła.
Na pewno nie jedną ciekawą rzecz miało okazję widzieć, słyszeć, ale tylko milczy.
Kilkoma zdjęciami spróbuję parę ostatnich dni streścić - u mnie ma spokojną starość.


diver
[Usunięty]
:
Ciech napisał/a:
@pg22 pifko

Mam chęć coś pokazać - przedmiot na którym czas odbił swoje piętno.
Stare pokryte szramami i obłażącą farbą, mimo dziesiątków lat ciężko przepracowanych w ślusarskim warsztacie - nadal całkowicie sprawne.
Może jest odlane ze zdobycznego czołgu, lub pancernika, a może po prostu kiedyś tak robiono imadła.
Na pewno nie jedną ciekawą rzecz miało okazję widzieć, słyszeć, ale tylko milczy.
Kilkoma zdjęciami spróbuję parę ostatnich dni streścić - u mnie ma spokojną starość.

Obrazek

jasne stare imadła kowadła, były lepsze, mój syn ostatnio jak dostał iglaka z czasów komuny to stwierdził iż to najlepszy pilnik jaki miał ;)

:
Ja także mam iglaki z lat 70-tych, chociaż niedawno nowe kupiłwm, to tamtych jeszcze używam.
Oprawka do gwintownika ze zdjęcia też z epoki cool

Ostatnio zmieniony przez Ciech 2017-03-24, 14:24, w całości zmieniany 1 raz
diver
[Usunięty]
:
Ciech napisał/a:
Ja także mam iglaki z lat 70-tych, chociaż niedawno nowe kupiłwm, to tamtych jeszcze używam.
Oprawka do gwintownika ze zdjęcia też z epoki cool
pifko

:
pifko

Pewnie już wiadomo o co chodzi - zgrubny kształt wyrychtowany,
a i uszko też nagwintowane i sprawdzone - czy ze śrubką dobrze współpracuje :)


:
Pyk.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No to wszystkie części składowe są już gotowe,
czas ma mały relaks.


:
.........fotka pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.