Klamry oraz biżuteria alternatywna
Odpowiedz do tematu

:
Fajny. Zarówno solo jak i z łańcuszkiem.

:
Jak jestem przeciwnikiem w temacie noszenia przez facetów różnych "babskich pierdołek, koralików, wstążeczek i innych bibelotów" tu i tam tak ten grot sam bym nosił pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Dziękuję za pozytywne komentarze niezmiernie motywujące do dalszych działań pifko
Chodziło mi o jak najwierniejsze odwzorowanie pierwowzoru, czyli kamiennego grotu od strzały.
W związku z tym wyrzeźbiony w tytanie kształt i faktura, a także wymiary i sposób mocowania do drzewca są na ile to było możliwe zgodne z oryginałem.
... oczywiście przeznaczenie tego przedmiotu (tak samo jak i użyte materiały) jest zupełnie inne niż te dla których wymyślono go dziesiątki tysięcy lat temu.

:
Ciech, Wincyj takich cudeniek!
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
Dzięki Panowie pifko

Naszło mnie na zrobienie jeszcze innej, tym razem tradycyjnej biżuterii utrzymanej w prehistorycznej konwencji.




"Obsydianowe obrączki"
W egzemplarzu dla piękniejszej połowy w tytan jest obsadzony naturalny rubin.




:
Badzo fajna faktura. Zainspirowałeś mnie pifko Chyba sobie taką klamerkę wystrugam.

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Ciech, :shock: świetnie zrobione pifko

:
Jak zwykle, super.

:
Ciech pifko pifko
.
.
...a kolejka na ile kilometrów u Ciebie :?: :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Wsztstkie Twoje wyroby Wojciechu mi się podobają.
Ale te obrączki chyba jeszcze bardziej niż normalnie :)
Kozackie są!

:
Przyłączam się do zachwytów pifko

:
Dziękuję Panowie pifko
Obrączki stanowią wdzięczny temat, na pewno jeszcze się pojawią w moim wyknaniu.
... sądzę jednak że nadal będą zrobione nie w klasycznej formie, lecz bardziej, lub mniej alternatywnej.

:
Ciech, przestań takie rzeczy pokazywać bo się jeszcze ożenię... :)) Świetne obrączki - jak zwykle zresztą w temacie Twojej twórczości pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.