Zapisy na kalendarz 2017
Odpowiedz do tematu

:
Z_bych, ten drugi z lewej w pierwszym rzędzie to ty?

Dzięki Sylwek za ogarnięcie druku i wysyłki. pifko

:
Hegemonie
pifko

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
BRAWO TEN PAN!!! pifko

:
Z_bych napisał/a:
Mariusz, ja dyryguję cool

znaczy ten kapral jesteś? hmmm
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No jezdem, jezdem. Muszę łapać plusy u jego hegemenowości po ostatnich wpadkach, bo kalendarz na Wielkanoc odbiorę cool

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2017-01-04, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
:
hmmm gabarytowo to pewnie nawet byś się nadał ale z tego co pamietm to ten kapral - jak każdy zresztą kapral - taki lekko durnowaty był hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Przypisywane Piotrowi I

;)

:
prawdziwy Richelieu z Ciebie Armandzie :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Z_bych napisał/a:
No jezdem, jezdem. Muszę łapać plusy u jego hegemenowości po ostatnich wpadkach, bo kalendarz na Wielkanoc odbiorę cool


Wszystkie poszły, a Twój został... :D













;)

:
Dzięki Sylwek, dzięki Zbyszek pifko
Czy te kalendarze były wysłane pocztą jako przesyłka polecona i "gabaryt"?
Bo znalazłem dziś w skrzynce awizo na przesyłkę poleconą i jakieś grezmoły listonosza, które równie dobrze mogą oznaczać "gabaryt", jak i "sądowy", serio hmmm Wolałbym kalendarz niż kolejne pismo z sądu :D

Ostatnio zmieniony przez gryson 2017-01-05, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Polecona - tak.
Gabaryt - listonosz zawsze to zaznacza, jak mu się nie chce przesyłki nosić ;-)

Ale fakt - koperta nie wejdzie w "unijną" skrzynkę, więc niby "gabaryt" chyba...

:
Santino napisał/a:
Ale fakt - koperta nie wejdzie w "unijną" skrzynkę, więc niby "gabaryt" chyba...

Niestety są listonosze, którzy uważają inaczej :twisted:

:
Santino, dzięki pifko Kalendarz dotarł cały i zdrowy pifko

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Kalendarze dotarli w całości. Santino, dzięki! pifko pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.