Jak umieścić zdjęcie na forum
Odpowiedz do tematu

: Jak umieścić zdjęcie na forum
Witam!

Proszę o krótką instrukcje jak sprawić żeby wklejony link do zdjecia (z photobucket'a) zamienił się w zdjęcie :))

W sciągawce dla początkujących jest link do tematu jak wrzucać zdjęcia ale przekierowuje do strony gdzie za bardzo nie mogę znaleźć tej instrukcji...

Z góry dzięki za podpowiedź.

Pan Vonski jest Debeściak! i jego mafia też jest Debeściak! cool
:
Spróbuj.
[img] [/img]
Między nimi wstawiasz link z fotką.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:


[ Dodano: 2016-02-17, 18:29 ]
Nieee
:shock:
To ja nie wiem jak ja to robiłem wczesniej ( choć niby tak samo) że to nie wychodziło facepalm

No nic w każdym razie wielkie dzięki Dorian06 pifko

Pan Vonski jest Debeściak! i jego mafia też jest Debeściak! cool
:
Brawo Ty :))
Ze swojej strony polecam photobucket.com do zamieszczania fotek. Są tam gotowe linki (po załadowaniu fotki), żeby zamieścić np. na forum.

:
No i zmniejszaj zdjęcia żeby się strony nie rozjechały.
Tak 800 na 600 max. Ze swojej strony postimave.org
mogę polecić .

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
:
Taa, brawo ja :)
Mam photobucket'a i wczoraj wyprubowałem apki na tel. Trochę się przywiesza przy uploadzie zdjęcia na serwer, ale daje radę.
Teraz musze opanować drugi level wtajemniczenia - zmniejszanie zdjęć ;)
Dzięki za podpowiedzi pifko

Pan Vonski jest Debeściak! i jego mafia też jest Debeściak! cool
:
Vonski napisał/a:
Taa, brawo ja :)
Mam photobucket'a i wczoraj wyprubowałem apki na tel. Trochę się przywiesza przy uploadzie zdjęcia na serwer, ale daje radę.
Teraz musze opanować drugi level wtajemniczenia - zmniejszanie zdjęć ;)
Dzięki za podpowiedzi pifko

tu też trochę pracy czeka bo aż gruczoł boli ;)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2016-02-18, 19:20, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No pacz! ;) Te inteligentne telefony wszystko Ci poprawią ;)

Pan Vonski jest Debeściak! i jego mafia też jest Debeściak! cool
:
widać?


[ Dodano: 2016-08-31, 14:12 ]
widać?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Widać nawet 2x :złośliwiec:

~ stay open minded ~
:
to Buran jest kobitą? :shock: :shock: :shock:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
"Sienkiewicz też była kobietą!" :D

Pan Vonski jest Debeściak! i jego mafia też jest Debeściak! cool
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.