Więcej i taniej czy mniej i drożej
Odpowiedz do tematu

:
Goman napisał/a:
Który ładniejszy ?

Obrazek

Obrazek


Najładniejszy jest taki, na który mnie stać ;)


mr.nobody pozdrawia
:
mr.nobody, bardzo ładny ten rolient :))

:
Ten pierwszy GS podlinkowany przez Machlo całkiem super, w końcu bransoleta jakoś zaczyna wyglądać. A Datejust szary wygląda obłędnie w rzeczywistości.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, nie jestem pewien, ale w GSach generalnie są dwa rodzaje bransolet (poza pojedynczymi wyjątkami w stylu BOR) i jak na razie nie zauważyłem różnic w wykonaniu w tych, co widziałem - szczotkowana 3-rzędowa albo 5-rzędowa z polerowanymi 2 rzędami. Jeśli coś z tymi bransoletami, Ci się nie podobało, to wątpię, aby te w nowszych modelach były inne. ;)

:
Goman, niebieski.
Szarego miałem na ręce nie w salonie. Wygląda super. Ale niebieski ładniejszy. Niebieskiego chętnie widziałbym w swoim pudełku.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
machlo, wykonanie i wygoda oczywiście pierwsza klasa, ale jak miałem tego 5-rzędowego to za bardzo mi przypominał wyglądem tańsze wersje. Ale ta wystająca klamra to była już mocno taka sobie. Co nie zmienia faktu, że chciałbym się jeszcze kiedyś pomęczyć z takim GS, tylko odlatują cenowo z mojego zasięgu :/

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Kurka wodna, powiedzcie mi ludzie, że to kiepski pomysł, żeby zrobić redukcję (strela, kredens niebieski, tuńczyk, skx, hawkinge, mm300, alpina 130), zostawić pozostałe (kredens pomarańczowy, sbgx093, moonwatch, gw5000, doxa, sla017, sbgn005, sla033 i ocek) i dokupić zenitha elprimero. hmmm
Ostrzegam, że to jest na etapie hipotetycznych rozważań, więc hieny nie mają na razie czego tu szukać. ;)

:
IMO słuszna decyzja.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Niezły pomysł.
Niebieski kredens sam bym przygarnął ale zdecydowanie nie teraz... :/

:
machlo,

W sumie to chyba jest to dość sensowny pomysł. Zwłaszcza, że nawet juz ramowo masz podzielone zegarki na "do redukcji" i "do zostawienia". hmmm
Na Twoim miejscu chyba z tych do redukcji SKXa bym sobie jednak zostawił, bo duży wpływ do budżetu na nowy zegarek z niego nie będzie (w obliczu pozostałych i całości budżetu na El Primero), a to jednak klasyk ;)

Ja się bujam z rozmyślaniami co wywalić na redukcję cały czas. hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
machlo, bardzo dobry pomysł
Jak nie przegniesz cen przy wyprzedaży, to coś bym wzion :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Tutaj jest jeszcze jeden problem, bo potrzebuję zredukować do równej liczby miejsc w pudełku ;)
albo do 10 sztuk albo do 15 sztuk, a ostatnio dochodzę do wniosku, że 15 sztuk to jednak trochę za dużo, bo nie pamiętam kiedy ostatnio niektóre zegarki nosiłem.
Z drugiej strony niby lepiej mieć i nie potrzebować, niż potem żałować, ale nadal odzywa się pokusa minimalizmu. ;)

Sebastian, tanio nie będzie. :twisted:

Ostatnio zmieniony przez machlo 2019-12-04, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
tanio nie będzie.


A mm już sprzedaleś? :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2019-12-04, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian, jeszcze nie, ale już tuż tuż, lada momencik ;)

:
W moim przypadku redukcja była podyktowana wyższą koniecznością, ale teraz, po fakcie dłuższy czas, żałuje każdej jednej sztuki.

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.