Więcej i taniej czy mniej i drożej
Odpowiedz do tematu

:
hmmm :/ hmmm :/

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
to ja ci pomogę: dużo i drogo!!! :))

Skate or die!
:
prezesso, na Ciebie zawsze można liczyć :))
pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
prezesso napisał/a:
to ja ci pomogę: dużo i drogo!!! :))

Ta koncepcja jest jak najbardziej słuszna. pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
to u mnie podziało się teraz tak, że zostaje G, Monaco, jeden citek z dwóch (jeszcze nie wiem który), czekam na Gerlacha turbinę i już poniżej progu Monaco nie chcę schodzić. Tym samym odpowiadając na pytanie - mniej i drożej, bo częściej sie wtedy nosi i detale cieszą oczy.

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Tysz chce sobie wymienić zegarki na jeden porzadny ale chetnych na zakup brak :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony:

:
A co chcesz sprzedać :?: hmmm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
A co chcesz sprzedać :?: hmmm


Seiko gównie: Italian tuna x2, Sceb001 (bialy kruk), SNA413, seiko pulsometr, no i prawie jak seiko Alba k2000 alien. To tak na szybko

:
Na bazar z nimi. Ktoś znajdzie się. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
pg22 napisał/a:
Tysz chce sobie wymienić zegarki na jeden porzadny ale chetnych na zakup brak :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony:


Byłem w takim punkcie rozmyślań i stwierdziłem, że jeden zegarek to nie dla mnie jednak hmmm

Ale jestem troche bliżej rozmyślań o redukcji (i tak już niezbyt duzej kolekcji) i podniesieniu półki hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Zegarków zostanie jeszcze kilka, bo nie wyobrażam sobie mieć tylko dwa czy trzy. A te po prostu są najmniej noszone i w sumie smutku nie będzie jak pozbędę się z kolekcji. Poza tym zawsze lepiej sprzedać kilka tańszych zegarków i uzbierać na jeden porządny niż z budżetu wywalać od razu kosmiczną kwotę :P

:
To z grubsza tak jak u mnie ;) Zegarki lubię nosić mozliwie często, optymalnie pewnie byłoby dla mnie tak z 10 sztuk - ale raczej nie zejdę do tylu bo zbyt dużo jeszcze mi się podoba :D

Inna sprawa, że te najwyższe półki (cenowe) jakoś mnie nie ruszają i trudno mi sobie wyobrazić, żeby zakup jednego Rolexa, Omegi czy innego AP dał mi większy fun factor niż posiadanie kilku zegarów typu VDB czy H2o hmmm

:
Szymon napisał/a:
Ale jestem troche bliżej rozmyślań o redukcji (...) i podniesieniu półki


słuszna koncepcja!

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
marekgro napisał/a:
Szymon napisał/a:
Ale jestem troche bliżej rozmyślań o redukcji (...) i podniesieniu półki


słuszna koncepcja!


Tez o tym od dawna mysle... wle na mysleniu koncze.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
marekgro napisał/a:
Szymon napisał/a:
Ale jestem troche bliżej rozmyślań o redukcji (...) i podniesieniu półki


słuszna koncepcja!


Tez o tym od dawna mysle... wle na mysleniu koncze.

"Ostatnio" pokazałeś kilka z "wysokiej" półki. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.