Więcej i taniej czy mniej i drożej
Odpowiedz do tematu

:
muchacho_ napisał/a:
Jednak coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze lepiej mniej i drozej. Jak tylko moj stan posiadania zmienia sie na tyle, ze przesiadam sie z pudelka na 8 szt na pudelko, ktore miesci 12 sztuk to zaczynam wybrzydzac jak stara baba na bazarze :P

Też do podobnych wniosków dochodzę ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
A ja dochodzę do wniosku, że jak mam wydać 20k na zegarek to chyba lepiej kupić sobie inną zabawkę... Takie smutne wnioski mnie ostatnio naszły.... Mam 20 zegarków i chyba jestem póki co spełniony chyba zegarkowo :oops:

Najgorsze, że są to rozważenia w momencie kiedy udało się właśnie odłożyć taką kwotę na wymarzoną zabawkę :(

:
Słoniu, powiem Ci, ze tez mialem taki sam dylemat. Wizja wydania wiekszej kwoty na zegarek spotykala twardy opor w postaci rozsadku/wyrzutów sumienia. Przeciez za te pieniadze mozna kupic tyle bardziej przydatnych rzeczy. Ale jak juz pokonasz to uczucie to jest prawie natychmiastowa ulga i frajda z nowej zabawki :))

Jezeli faktycznie masz ta kwote do wydania i nie bedziesz musial pozniej jesc pasztetu przez kilka miesiecy to smialo atakuj :popcorn:

:
Słoniu, jak zrobisz zakup " z głowa" to będziesz mógł łatwo odzyskać te +- 20k jak już sie zabawka znudzi. Ja takie zakupy trajtuje troche jak lokate $$$ bo nie ciesza mnie cyferki na koncie.

:
Dumam co zrobić - póki co chyba jednak kupie se fiata barchettę na sezon a po wakacjach się zobaczy hmmm

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2017-07-01, 22:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Słoniu, kupuj Fiata.
Kolejne chrono kupisz później. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
mazik77, tylko zawsze zostaje te ryzyko, ze futryna bedzie za blisko albo piwa zbyt duzo:)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, Dokładnie tak :)) :głową w mur:

:
Słoniu napisał/a:
Dumam co zrobić - puki co chyba jednak kupie se fiata barchettę na sezon a po wakacjach się zobaczy hmmm


Póki co :wkurzony:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Dumam co zrobić - puki co chyba jednak kupie se fiata barchettę na sezon a po wakacjach się zobaczy hmmm


Póki co :wkurzony:


Oj tam - fazi mode widzę Ci się włączył ;) pifko ;)

:
Słoniu napisał/a:
Dumam co zrobić - póki co chyba jednak kupie se fiata barchettę na sezon a po wakacjach się zobaczy hmmm


To bardzo dobra koncepcja.

I pasujący zegarek :))

:
Słoniu napisał/a:
kupie se fiata barchettę na sezon

Sezon to już prawie w połowie :))

:
Tomek napisał/a:
Słoniu napisał/a:
kupie se fiata barchettę na sezon

Sezon to już prawie w połowie :))

Chyba, że jesienno - zimowy. ;)
Bedzie wtedy jeździł z zamknietym dachem. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
I znów rozterki hmmm
Wymienić tak 4/5 na jednego?
Czy jaki Tudor czy Omega warta tego :głową w mur:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz,wg mnie nie ma dobrej odpowiedzi a już z pewnością nie ma jednoznacznej. Ja sprzedałem zegarki, które mi się opatrzyły, znudziły, leżały miesiącami nieużywane. W ostatniej chwili wycofałem (na szczęście) kilka.
Czasem przeglądam zdjęcia zegarków, które sprzedałem. Niektórych mi szkoda, kilka nawet odkupiłem, by po jakimś czasie znów sprzedać (niektóre miałem po 3 razy ;) . Nie będę już więcej kupował zegarków, które miałem (chyba).
Ale wiem, że jeśli nie masz dość gotówki, to sprzedawaj i goń króliczka pifko

Czy Tudor wart, czy Omega? Tego nie wiem, króliczki mam inne ;)

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2017-12-19, 19:53, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.