Więcej i taniej czy mniej i drożej
Odpowiedz do tematu

:
...sam nie wiem hmmm ale IMO potrzebuję tylko 3 zegarków....no góra 4.....pomarańczowy monster ma dożywocie, do tego jakieś tanie G do ciurania na rowerze, siłowni itp...., do tego citizen GTS i ewentualnie jakiś elegant ale niekoniecznie mocno elegancki ;)
teraz mam 10 zegarków i kufffa za duzo tego tałatajstwa :wkurzony: ......i tak mnie nosi czy nie wyprzedać recrafta, protreka2500, lobstera i ewentualnie robura i za wszystko machnąć GTS-a hmmm

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Ja obecnie ma Citka, Sinna, Marynę i dwa G shocki i na razie najczęściej na ręce G bo ciągle coś się grzebie działka, remonty itp. Jakoś spadło mi ciśnienie na rotacje. Może za jakiś czas coś zakupię hmmm

:
pdrog napisał/a:
pomarańczowy monster ma dożywocie


You, I like you :))

U mnie tak samo. ;)

:
pdrog napisał/a:
......i tak mnie nosi czy nie wyprzedać recrafta, protreka2500, lobstera i ewentualnie robura i za wszystko machnąć GTS-a hmmm

I to jest dobry plan pifko

:
tomaliusz napisał/a:
pdrog napisał/a:
......i tak mnie nosi czy nie wyprzedać recrafta, protreka2500, lobstera i ewentualnie robura i za wszystko machnąć GTS-a hmmm

I to jest dobry plan pifko


z tym sie wiążą tylko dwa małe problemy......robura to ja niechętnie i w ostateczności bo zegar baaaardzo lubię a po drugie to lobster mało chodliwy jest.... :(

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Ja się też wyprzedałem ostatnio i jest mi z tym mega dobrze. Wywaliłem przy tym kupę pozycji z wishlisty bo chyba jednak rozdrabnianie się nie ma sensu hmmm Zegarki cieszą przez chwilę, a potem i tak ślinię się do tych kilku droższych pozycji które mam na liście od lat, przy tym przy wyprzedaży się sporo traci zawsze. hmmm Zostało więc moje ukochane seiko, które robi za eleganckiego casuala i granatowy żółwik który załatwia resztę (przy okazji tak jak na początku nie byłem przekonany tak teraz uważam, że to był jeden z lepszych zakupów ostatnich lat.) W drodze jeszcze militarny klocek z blingiem i trochę dalej na horyzoncie sportowe chrono z jajem, jako wakacyjniak dojdzie biała enigma a potem jeszcze klasyczny pilot - w najlepszym wariancie jaki miałem. No i potem to już te które od długiego czasu chodzą po głowie, tylko zawsze było szkoda kasy - Citizen GTS (jak się trafi dobra oferta :głową w mur: ), granatowy OS GMT (forumiak :)) ) i Hami X-wind. Jak ostatnie ogniwo klasyczny i uniwersalny SARX035 - i mamy okrągłą dyszkę. I chyba to jest graniczna wartość którą jestem w stanie ogarnąć. Nadmierny rozrost kolekcji zawsze powoduje przesyt i znudzenie... hmmm Pod koniec 2015 miałem 14 sztuk, a nie miałem tak naprawdę co założyć hmmm :/

Ostatnio zmieniony przez Iks 2016-05-08, 16:01, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
...i to jest chyba odpowiedni kierunek taka mega redukcja...(nie liczę oczywiście tych kilku rusków po parę dyszek i kilku innych staroci, które i tak leżą w pudle i sa tylko po to aby były)...i chyba sie zmobilizuję i wystawię na bazar...jeszcze sie tylko waham co do kosmonauty...bo super zegar ale i tak go nie nosze wcale....ze 2 razy na łapie był hmmm ... :głową w mur:

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Ja mam aktualnie na stanie 14 i plan jest taki żeby jednak zmniejszyć ilość o połowę i i pójść w jakość a nie ilość. 7 sztuk jest optymalne, kżdy na inny dzień tygodnia :)

:
ale w jakość czy cenę? bo jest parę zegarków które jakościowo sa the best a cenowo daleko w tyle za szwajcarami

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ja bym zamiast "jakość" stawiał jednak na zegarki intrygujące stylistycznie
jest cała masa zegarków, poprawnych politycznie (stylistycznie) i nudzących się po 2 dniach
a są: Pleamar, Seiko Bullhead, SCFF007, Żubr, Pan Europ i wiele innych (mam nadzieję że motokura :)) )

:
bofff napisał/a:
mam nadzieję że motokura :))


Będzie dobrze ;)




Ostatnio zmieniony przez Iks 2016-05-08, 21:02, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
blisko rendera :))

:
muchacho_ napisał/a:
pdrog napisał/a:
pomarańczowy monster ma dożywocie


You, I like you :))

U mnie tak samo. ;)


...kuffa dopiero zauważyłem Twojego posta :oops:

.....monster rulezzz... pifko pifko pifko to jest zegarek, który spędza u mnie na ręce najwięcej czasu...myślę, że ok. 80%....pozostałe 20% rozkłada się na resztę czasomierzy...

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
no brygada
szykować (powoli) dukaty 555 i 190 aud x 2,965 PLN
motokura
Good morning all.

I’ve got some exciting news!

Production is on track to be completed next month! This means that we're finally at the point in which we can begin collecting the remaining 50% balance payments due on all MK I orders.

We expected to have another one or two weeks before making this announcement, however production has accelerated a little more quickly than anticipated so far. As a result, we’ll be placing the order for the watch movements in the coming weeks - in time for assembly.

We’ve had to bring up the notice period from 2 weeks to 1 week to compensate for this. This means that we will begin accepting balance payments from the 17th of May.

However, we’ve increased the window in which these payments can be made, from 2 weeks to 3 weeks to allow for more time for these payments to be made.

We'll have more information available in the coming days!

Kindest regards

Justin Khoury
Owner - Moto Koure

Ostatnio zmieniony przez bofff 2016-05-09, 20:41, w całości zmieniany 1 raz
:
To napisz ile dokładnie złotówek przelać pifko Aha - Cło, watę i koszty wysyłki w PL robimy potem jeszcze raz osobno?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.