Więcej i taniej czy mniej i drożej
Odpowiedz do tematu

:
tomaliusz napisał/a:
W nowych nabytkach Machu zaczepia to napiszę ...
... może i chciałbym tera mniej, lepiej a drożej tylko sprzedaż zdechła i nic nikt nie chcę kupić :głową w mur:
Bydlaki! :wkurzony:


To prawda Tomek z tą sprzedażą. Widzę, że wszystko wisi nawet GWG 1000 gdzie kiedyś zniknął by w jeden dzień.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Rynek sie nasycił.
Albo wszyscy chcą tylko lepiej, a same kartofle na bazarku :złośliwiec:
Jak się nie sprzedaje, to nie widzi się tego problemu :)) cool

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Szczerze to wszystko wisi. Widzę po handlarzach na grupach. Nawet fajne zegarki leżą. Grupy fejsbuniowe to teraz tylko licytacje. A te jak wiemy na grupach od dawna na lewo podbijane. Jak wystawiasz zegarek za np. 2000 to nieważne jaka jest jego wartość, pierwsza oferta to tak mniej więcej 1500

:
Kasy ludziska nie mają :/
Inflacja szaleje, ceny używanych zegarków też poszły w górę to co się dziwić, ludzie wystawiają drożej niż parę lat temu kupili.

:
Cabi napisał/a:
Szczerze to wszystko wisi. Widzę po handlarzach na grupach. Nawet fajne zegarki leżą. Grupy fejsbuniowe to teraz tylko licytacje. A te jak wiemy na grupach od dawna na lewo podbijane. Jak wystawiasz zegarek za np. 2000 to nieważne jaka jest jego wartość, pierwsza oferta to tak mniej więcej 1500


Reasumując - wyrachowanie i chciwość rządzą, gdzie stare forumowe czasy ?,każdy nawet kumpla z forum chciałby wydoić ile się da...takie czasy,lepiej nie będzie...

:
W sumie, to dawno nic nie sprzedawałem.
Tak od marca chyba :shock:

Ale wtedy nie było problemów ze zbytem…
Fakt, że towar miałem prima sort, a i ceny uczciwe…

:
Santino, od dawna jestem zwolennikiem tej teorii. A Twój Pam to tylko potwierdza.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.