Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Odpowiedz do tematu

:
Pyk

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
>>>

Czasomierz Pobieda (Победа) - z racji swojej tarczy zwany "rzymianką"... :)



PS. Rzeczony zegarek trafi niebawem do przeglądu zegarmistrzowskiego. W związku z tym więcej informacji na jego temat pozwolę sobie przedstawić dopiero za jakiś czas... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
balderunner, a podoba Ci się ta pobieda??? dla mnie przedstawia ona kwintesencję pogorszenia projektów i wykonania zegarków made in ussr/russia już od końca lat 70tych.

Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2017-06-04, 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Zegarki * Rower * Radio
:
>>>

Mzeg.

Rzeczona Pobieda w tzw. realu prezentuje się zdecydowanie lepiej, niż na załączonych powyżej fotografiach... ;)

Szczerze powiedziawszy, to zamawiając ten zegarek liczyłem na coś innego, o ile oczywiście nie lepszego... :/

Jednak przynajmniej czasami należy postępować zgodnie ze znanym powiedzeniem: „Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma”... cool

A tak na poważnie, to faktycznie preferuję radzieckie czasomierze pochodzące z pięknych lat 60. i 70. XX wieku... :roll:

PS.
Jak wcześniej napisałem, to Pobieda zostanie poddana nie tylko przeglądowi zegarmistrzowskiemu, ale także merytorycznej ocenie przez fachowca, po której dopiero zadecyduję co dalej... hmmm

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2017-06-05, 13:17, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

...
Szczerze powiedziawszy, to zamawiając ten zegarek...

<<<



Zaintrygowało mnie tylko słowo "ZAMAWIAJĄC".

Poważnie można go zamówić ?
Tylko bez zbyt długich wywodów, proszę.
Jeśli "Nie" to sprawa jasna.
Jeśli "Tak" to skąd ? Po jaką cholerę nie pytam.

.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
diver
[Usunięty]
:
Panowie, ale Rosja to od 1991 roku cool

:
>>>

diver napisał/a:
Panowie, ale Rosja to od 1991 roku cool


Dokładnie, to w dniu 25 grudnia 1991 roku rozwiązano Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, a w jego miejsce powstała Federacja Rosyjska... ;)

Więcej informacji na temat konkretnie tego egzemplarza zegarka Pobieda uzyskam w najbliższym czasie, ale jak wcześniej wspominałem muszę w tym celu odwiedzić znajomego zegarmistrza... :roll:

PS.
Na określonego rodzaju pytania nie zwykłem odpowiadać i równocześnie z pewnych względów nie wyjaśniać przyczyny takiego stanu rzeczy... cool

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2017-06-06, 22:31, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
Na określonego rodzaju pytania nie zwykłem odpowiadać i równocześnie z pewnych względów nie wyjaśniać przyczyny takiego stanu rzeczy...


Aby nazbyt zarozumiała Osoba nie jest? ;)

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
no nie potrzebnie się napinają obaj :/
...a przecież na forum jest tyyyyyle miejsca dla każdego i jego zmagań zegarkowych, po co walczyć ;)

diver
[Usunięty]
:
walka jest wpisana w nasze życie, jak Cię grypa zaatakuje to nie walczysz? a jak uchodźcy staną u bram?
hmmm :D

:
Cześć Towarzysze :))

Jakoś dużo dyskusji a mało "nowych nabytków"
Spróbuję lekko przywrócić równowagę między "wódką a zakąską" :P

Jakieś takie przyszły ostatnio

Rakieta - ponoć atom





Bostok jakiś





I takie dziwadło noworuskie ale z werkiem jeszcze su





[ Dodano: 2017-06-07, 21:13 ]
Byłbym zapomniał - taki prawie Poljot obfotografowany z Poljotami właśnie :D


Ostatnio zmieniony przez roman7000 2017-06-07, 21:14, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam Roman
:
Jak zwykle - cuda :!: pifko cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Za Orbite fpysk sie należy :mad:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Za wszystkie się należy ;)

Gratuluję :!:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Dzięki Panowie :)
Jeszcze jedno zdjęcie mi się znalazło :)

Wszystkie trzy to nowe nabytki choć Molnia i Łucz kupione przy okazji bo już mam ale i tak cieszą bo przyszły w tragicznym stanie a po domowym spa wyglądają w miarę dobrze.
Wczesny 3133 cieszy bardzo :)


Pozdrawiam Roman
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.