Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Odpowiedz do tematu

:
Szukałem tego modelu odkąd go zobaczyłem. Zeszło prawie dwa lata. :D W końcu się trafił. Stan idealny w dodatku z pudełkiem (brak paszportu). Podejrzewam że lekko przepłaciłem, ale co tam. :))


:
piękny,gratulację!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Ra_V - (Prze)cudny :shock: :shock: pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ładna sztuka cool

:
Ra_V, gratulacje pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Ra_V, ładniutki pifko

:
Ra_V świetny ten Wostok :shock:

:
Ra_V, Świetny. Gratulacje :!:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
To i ja posłodzę pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Dziękuję Panowie. Nie spodziewałem się tak miłego przyjęcia nowego zegarka. :)

:
>>>

Nowe ujęcie - nowego zegarkowego nabytku, radzieckiego i w dodatku eksportowego... ;)



CDN... :)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-07-09, 21:06, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Od dekla strony juz mi się podoba :)

:
blady no proszę Ciebie, majstersztyk i perfekcja. Piękny jest ten dekielek. pifko

:
>>>

Ra_V napisał/a:
blady no proszę Ciebie, majstersztyk i perfekcja. Piękny jest ten dekielek. pifko


Dopiero teraz, ale zapewniam Kumotra, że czynię to ze szczerej zazdrości, pozwolę sobie pogratulować Wschodniego nabytku... pifko

Mam nadzieję, że bez wątpienia niezmiernie interesujący Восток zostanie przybliżony w tym (i nie tylko) temacie... :roll:

Aronus napisał/a:
Od dekla strony juz mi się podoba :)


Jeżeli chodzi o zaprezentowany przeze mnie zegarek, to mam pewne wątpliwości, gdyż na dekielku widnieje oznaczenie - Cornavin, a na tarczy umieszczony jest napis - Cлава... hmmm



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-07-10, 11:27, w całości zmieniany 3 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Ra_V napisał/a:
blady no proszę Ciebie, majstersztyk i perfekcja. Piękny jest ten dekielek. pifko


Dopiero teraz, ale zapewniam Kumotra, że czynię to ze szczerej zazdrości, pozwolę sobie pogratulować Wschodniego nabytku... pifko

Mam nadzieję, że bez wątpienia niezmiernie interesujący Восток zostanie przybliżony w tym (i nie tylko) temacie... :roll:

Aronus napisał/a:
Od dekla strony juz mi się podoba :)


Jeżeli chodzi o zaprezentowany przeze mnie zegarek, to mam pewne wątpliwości, gdyż na dekielku widnieje oznaczenie - Cornavin, a na tarczy umieszczony jest napis - Cлава... hmmm

Obrazek

<<<

Czyli sława Cornavinovi ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.