Wysyłkowy problem
Odpowiedz do tematu

:
IMO warto.
Chociaż jak kto mieszka w zasięgu WER Zabrze to i tak nic nie pomoże :złośliwiec:

:
:popcorn: no powiedz coś jeszcze o pracownikach urzędów celno-skarbowych :popcorn: dajesz :popcorn: :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Uczciwie wypełniają swoje obowiązki :popcorn:

:
Na zloty mogą przyjechać w nieoznakowanym aucie z kierowcą
Podróżują z asystentkami

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Ale mieszkajo w fawelach :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Trzymają Gshocki w pudełkach śniadaniowych

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
A kiedy już je pokazują, to na paterach do ciast :D
Ale za to obrotowych! :))

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2017-06-03, 19:41, w całości zmieniany 2 razy
:
Nie zapominajmy, że podrupki noszom :złośliwiec:

:
hmmm ale przecież ja nie pracuję tam gdzie mnie podejrzewacie
bronie WER Zabrze bom lokalny patriota :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tylko tak mówisz, tylko nas tak zwodzisz ;)

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
marekgro napisał/a:
Tylko tak mówisz, tylko nas tak zwodzisz ;)


Jak na TW przystało ;)

:
Bo powszechnie wiadomo, że kto nie pije ... itd :złośliwiec:

:
ale ja naprawdę TAM nie pracuję

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Oczywiście! Każdy facet w Zabrzu pracuje na kopalni. A ci, którzy nie pracują na kopalni pracują w WER Zabrze lub UKS... :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.