Wysyłkowy problem
Odpowiedz do tematu

:
No wlasnie napisal ze moze zadeklarowc nizsza wartosc ale wtedy jest ryzyko w przypadku zagubienia paczki. Odda taka kwote jaka zadeklarowal...

:
pg22 napisał/a:
No wlasnie napisal ze moze zadeklarowc nizsza wartosc ale wtedy jest ryzyko w przypadku zagubienia paczki. Odda taka kwote jaka zadeklarowal...

Nie on a przewoźnik. I też nie od razu tylko po około 3tyg jeśli nie dłużej.
Jak wpadnie na opłaty to od tego 1500 masz około 400zl daniny.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Zadeklarujemy 250 dolcow i zobaczymy co przyniesie los :D

:
Całkiem możliwe że pomimo zadeklarowanej kwoty UC i tak wyśle Ci pismo o dostarczenie faktury za zakup ;) Mi się niestety tak zdarzyło raz :głową w mur:

:
A skad ja mam ta fakture wziac? Screen z ebay?

:
Ja wysyłałem wydruk ze sklepu z ceną i z transakcji z paypal ile faktycznie zapłaciłem

:
Dzieki. Obym nie musial tego robic :P

:
Oby, ale tak naprawdę to loteria, ja ściągałem dwa zegarki z tego samego sklepu tym samy sposobem wysyłki, jeden trafił na cło, drugi nie. Pech chciał że zapłaciłem myto za ten droższy :D

:
yanwbd napisał/a:
Całkiem możliwe że pomimo zadeklarowanej kwoty UC i tak wyśle Ci pismo o dostarczenie faktury za zakup ;) Mi się niestety tak zdarzyło raz :głową w mur:


A nie czepiają się, że są różne kwoty?

:
Wg mnie nie mają jak bo wartość deklarowana jest na przesyłce czyli przez nadawcę.
Odbiorca teoretycznie nie ponosi odpowiedzialności za to co deklaruje nadawca.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Chcę kupić na Panatime, przekierowuje mnie na Paypal, środki na saldzie są , robię klik i wywala mnie.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
No i przyszedl list z urzedu celnego... Wystarczy wyslac screena z kwota na maila i starczy?

:
Potwierdzenie płatności jeszcze będą chcieli, i skan twojego dowodu o ile to pierwszy raz.

:
Czyli z paypala zrobie screena i bedzie ok?

:
Tak.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.