Wysyłkowy problem
Odpowiedz do tematu

:
Panowie jak to jest z tym Global Shipping Program? Przy opłatach przez ebay zapłaciłem "Opłaty importowe $18,23" a koniec końców dowalili mi jeszcze cło+vat 65zł... (z wartości wypisanej na paczce $50). TO gdzie do cholery podziała się kasa za opłaty importowe? Ktoś się spotkał z czymś takim?

Ostatnio zmieniony przez yanwbd 2017-03-02, 15:42, w całości zmieniany 1 raz
:
nie powinni pobierać już skoro zapłaciłeś

:
Też tak myślałem, ale miałem do wyboru albo zapłacić, albo nie odebrać paczki :/

:
a nie wysyłałeś skanu tej opłaty?

:
Nie, nie miałem żadnego zapytania z UC, przesyłka sobie szła spokojnie, dostałem awizo do odebrania na poczcie, a tu niespodzianka paczka do opłat :/

:
arecki, ja bym eskalowal do ebaya - po to placiles im, zeby juz nie placic w kraju.

swoja droga pp ssie coraz bardziej - drugi polecony krajowy juz tydzien idzie facepalm

beceen | ***** ***
:
To nie arecki, to yanwbd ma problem ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
A ja myślałem że tomaliusz :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi, daj se siana, juz chyba nikt na to się nie nabierze :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Mail z watchshop (fragment):
Kod:
   Unfortunately your order may be lost, and we have to process a 'Lost in Post' claim with DHL, but we do have to wait 21 working days before we can process it, as it is stated in our terms and conditions point 6.3.

The best thing to do would be to contact us on the 17/03/2017 if you still haven't received anything,   


:głową w mur:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Uuuuu :!: To już kolejny przypadek w ostatnim czasie... :( :(

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Panowie, problem rozwiązany :) Nie zakładałem sporu, jedynie napisałem maila do ebay. Okazało się, że sprzedający pominął Global Shipping Program i wysłał paczkę bezpośrednio do mnie. Zaowocowało to normalnym ocleniem paczki oraz dzisiejszym zwrotem kosztów przesyłki międzynarodowej i opłat importowych - $36,18 :)

:
To super, że się wyjaśniło pifko ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Panowie a jak najlepiej wyslac z japonii zeby nie trafic na jakies dodatkowe oplaty? Wartosc zegarka okolo 1500zł

:
To sie chyba nidyrydy.
Nadawca niech deklaruje wartość USD 50,- i repair albo gift watch.

ale to i tak loteria,

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.