zakup na Chrono24
Odpowiedz do tematu

: zakup na Chrono24
No i w weekend wypatrzyłem fajną ofertę na chrono24. Ktoś już kupował za pośrednictwem tego systemu? Nie ma ryzyka? Mam sprzedawcę który jest niby trusted itp oraz zegarek w wyjątkowo atrakcyjnej cenie (niby także nowy). Kasa jednak nie specjalnie mała i mam lekkie obawy. hmmm

:
Pokaż co tam znalazłeś to moze ci podkupię i problem rozwiążę :złośliwiec:

A serio, Trusted Seller na Ch24 nie znaczy niczego. Trzeba im wysłać skanem kartkę papieru na której zobowiązujesz się do zachowania ich standardów. Konto może założyć każda osoba fizyczna lub podmiot gospodarczy po dostarczeniu dokumentów rejestrowych/identyfikacyjnych. I opłaceniu opłaty :)
Nie wiem jak działa ich program ochronny, o ile taki istnieje - dociera do nas sporo klientów za ich pośrednictwem, ale transakcje realizują normalnymi kanałami czyli płatność PP/przelewem. Natomiast istnieje coś takiego jak "Trusted Checkout", nie wszyscy sprzedawcy go mają (np. my nie mamy bo do tej pory nie widziałem potrzeby). Ten to ma? Jeśli tak, to ci mogę podesłać ich GT&C.

:
No niby ma trusted checkout hmmm Paypal to ochroną obejmie w razie co by?

:
Jeśli będziesz płacić PP, to tak - on obejmuje większość transakcji.
Tylko nie wiem czy gość się zgodzi, albo czy tobie się to opyli - TC na Ch24 kosztuje 2% prowizji, do tego dolicz kolejne 5% Paypala hmmm

:
No nic, te 2% to luz. Myślałem, że PP to 3% a nie 5% - najwyżej zapłacę kartą kredytową - tam też jakieś ubezpieczenie mam. Póki co czekam aż Niemcy odpowiedzą. Co ciekawe, sklep ma ponad 60 zegarków na chrono wystawionych więc chyba nie przekręt.

:
Słoniu napisał/a:
No nic, te 2% to luz. Myślałem, że PP to 3% a nie 5% - najwyżej zapłacę kartą kredytową - tam też jakieś ubezpieczenie mam. Póki co czekam aż Niemcy odpowiedzą. Co ciekawe, sklep ma ponad 60 zegarków na chrono wystawionych więc chyba nie przekręt.


Zobacz od kiedy jest zarejestrowany, to też o czymś świadczy ;-)

:
2006 - nic - czekam na odpowiedź na zapytanie hmmm

:
yyyyy.....głęboko musiałem kopać

teraz pytanko....wpadło coś w oko na chrono...konto założyłem ale nadal mnie gryzie jak tam kupować? idzie normalny przelew z konta czy PP też można?....sprzedawca profesjonalny z hiszpanii....ma ktos świeższe doświadczenia? bo od przypadku Słonia to 8 lat z okładem hmmm

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
O ile mi wiadomo PayPala nie akceptuja. Karty (akceptowane sa wymienione w ogloszeniu) albo przelew.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Kupowałem kilkakrotnie, ostatnia transakcja ~3 tygodnie temu, zawsze bez problemów.

Opcje płatności masz podane w ogłoszeniu zaraz pod ceną. PP ogólnie nie obsługują.
Kasa trafia na konto Chrono24, wypłacają jak potwierdzisz otrzymanie przesyłki.

:
pdrog napisał/a:
yyyyy.....głęboko musiałem kopać

teraz pytanko....wpadło coś w oko na chrono...konto założyłem ale nadal mnie gryzie jak tam kupować? idzie normalny przelew z konta czy PP też można?....sprzedawca profesjonalny z hiszpanii....ma ktos świeższe doświadczenia? bo od przypadku Słonia to 8 lat z okładem hmmm


Jaki ten sprzedawca?

Ja mam złe doświadczenie - też profesjonalny, też z Hiszpanii.
Przysłali mi Panerai frankena.

Wprawdzie oddali potem pieniądze, ale zachwilę wystawili ten sam zegarek ponownie…
Mimo, że dokładnie opisałem sprawę, zgłosiłem do Ch24.

:
Santino napisał/a:
…Przysłali mi Panerai frankena…

A coś więcej :?: Bo ja mało zorientowany jestem i nie chciałbym (może kiedyś :idea: ) źle wybrać :arrow: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Erolek, Machu pifko rozumiem, że przelew idzie jakimś payU albo Przelewy24....

Santino
https://www.chrono24.pl/c...74_si4jAd&pos=4

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Ja robiłem zwykły przelew walutowy z konta w banku, chyba nie ma tam żadnych szybkich płatności hmmm

:
Walutowy? W prezydentach lub jurkach?

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.