Okazje cenowe - warte uwagi
Odpowiedz do tematu

:
Trzeba, trzeba.... niestety - mnie kolega też zmuszał.. cool
Ale chyba warto.
Dla przykładu: Glycine Airman 17 3917.18 - 3149 zł

Gwarancja 2 lata

JA niestety w tym roku nic nie kupuję :wkurzony:
:głową w mur:

:
Ciekawe jaki nadmiar towaru mieli poprzedni właściciele Glycine, że się wszędzie pojawia na wyprzedażach. Na Massdrop chyba lepsze ceny były.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
W polskiej dystrybucji ok 7 klocków hmmm

:
skad to wysylaja?

:
...chyba z Francji.

:
no tez cos wlasnie czytalem ze z jakiego centralnego magazynu z Francji....czyli powinno byc bez opłat :P

:
Zaraz na kizi ten cały polski dystrybutor napisze, że nie respektuje gwarancji :/
Jak z amerykańskimi było.
Tyle lepiej, że jakby co to łatwiej i taniej do Francji wysyłać jak za ocean.

:
nikt nie każe do niego odsyłać, wiadomo że to dla niego konkurencja i to bardzo duża takie oferty jak m.in. ta ale wolny rynek obowiązuje :)
Coraz więcej Glycine poza tym zza oceanu się pojawia wlasnie dlatego ze tam są dużo tańsze....

:
I bardzo dobrze.
Za 1,9k kupiłem nówkę na pasku ze Stanów a u cena u nas...
http://www.glycine.pl/inc...czegoly-89.html
I w tym moim nawet pasek fajniejszy bo taki jak w tym modelu
http://www.glycine.pl/inc...czegoly-90.html

Wychodzi na to, że u nas 2300 za samą gwarancję się płaci. Do 2824. facepalm
Każdy zegarmistrz toto zrobi (poza bateryjkarzami ofc.).

:
Woytec napisał/a:
I bardzo dobrze.

dokładnie :D

a mnie korci coś kliknąć z tej strony :głową w mur:

:
Promocja marki też coś tam kosztuje. Inna sprawa,że jakbym tego dużego chrono kupił za 13 tysięcy a później się pojawił za tysiąc zielonych albo 5,5 tysiąca PLN z Francji to bym się "zmieszał". Straszną krzywdę marce robią.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ten mi się podoba, kolega z pracy ma podobną wersję hmmm

Ktoś coś kiedyś z tego sklepu brał ? Długo się czeka ?

photo hosting sites

:
haha tez sie waham wlasnie nad Airmanem 18 tylko nie wiem ktora wersja, toświetny zegarek bardzo fajnie wykonany...ale pamiętaj ze to 39 mm chociaz na reku wygląda na większego
no i ma obie koronki duze, bo w wiekszosci Airmanow duz a jest tylko od blokady bezela a ta glowna mała, srednio się to spisuje


e sorry to chyba 17 na zjęciu jest :D

Ostatnio zmieniony przez arecki 2017-02-16, 14:08, w całości zmieniany 1 raz
:
To chyba jakas nowa platforma sprzedażowa bo jak chciałem na szybko zalogować się przez facebook to wyświetliło mi komunikat, ze to wersja testowa i jeszcze nie jest to możliwe.

:
arecki napisał/a:
e sorry to chyba 17 na zjęciu jest

I owszem, 46mm średnicy, w sam raz dla dorosłych :złośliwiec: ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.