Okazje cenowe - warte uwagi
Odpowiedz do tematu

:
Dorian06 napisał/a:
Fajny ten Airman.


Nie kupuj arecki wyszedł dzisiaj o dziesiątej z roboty, bo wyglądało że po piątej. Tera śpi bo zara trza wstać :))

:
eeeee...jak ja nie pracuje :)) :złośliwiec: :P

18 fajna ale mała... :(

:
Qfa. To jaki jest. Gubię się w nich. :(
Jaki ma numer 12 godz. GMT i 42mm :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
a to jest taki? hmmm

:
Myślałem, że taki. Ale skoro piszesz, że damka a Nikczemnick, że 24 to się pogubilem. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
18 jest fajna ale ma 39 mm, nie jest to jakoś dramatyczne mało ale gruby bezel i małe szkło go jeszcze pomniejszają....poza tym szczurki dolicz...chociaz to i tak dobra cena :)

:
To nie chcę. Mierzyłem ostatnio Twoją 40 i jest na granicy akceptacji. :)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
też tak uważam :)

:
Pamiętajcie też że kupując tam z reguły dostaje się tylko gwarancję Massdropa o ile nie pisze inaczej. Wygląda to już na końcówkę wyprzedaży towaru poprzedniego dystrybutora Glycine sprzed przejęcia ich przez Invictę, więc cholera wie jakiej jakości ten towar. Massdrop nie robił mi problemu jak SNZF15 odesłałem, wtopiłem tylko koszt wysyłki do USA. Tylko jak się opłaty na granicy trafią to będzie większa jazda.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:
o ile nie pisze inaczej.

:facepalm:

Zaraz Misiek przyjdzie i zje.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Jestem... :P
arek314 napisał/a:
...o ile nie pisze inaczej...

hmmm nie jest napisane, nie jest napisane, nie jest napisane, ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
pifko dla niezmordowanych obrońców gramatyki i ortografii!

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Dla muzykalnych - piękny kontrabas na kiziowisku :))
Brać, bo lato a dziewczyny lubią brąz i muzykalnych :D

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2017-03-03, 11:19, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
Dla muzykalnych - piękny kontrabas na kiziowisku :))
Brać, bo lato a dziewczyny lubią brąz i muzykalnych :D


Dla głodnych - golonka w Biedrze :facepalm:

To są okazje zegarkowe :wkurzony: :twisted:

:
Ale Zbychowi o tę paskudę chodziło chyba:

hmmm

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.