Okazje cenowe - warte uwagi
Odpowiedz do tematu

:
Daito napisał/a:
Machu napisał/a:
No fajny, jak ktos lubi lotnicze klimaty :)

No i nie koniecznie chce wiedzieć która godzina - biała tarcza i "srebrne" wskazówki to kiepski pomysł na czytelność zegarka, a tutaj jeszcze jest 24h :złośliwiec:


Słabo to wygląda ale tylko taki był w sklepie bardziej o rozmiar chodzi. Niebieski mi się podoba.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wielokrotnie czytałem, ze biała tarcza i srebrne wskazówki sa nieczytelne - ale miałem kilka takich zegarków i nie potwierdzam ;)

:
Machu, imo najgorzej to srebrna tarcza i srebrne wskazówki, na białej jeszcze jeszcze ok ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tego nie sprawdzałem,może tak byc...

:
Ja tam nie widzę problemu ;)

:
Mattoni, pasek ładny :))

:
Też tak umim :))


Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Santino napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Miałem Airmana z białą tarczą. Super zegar. Jak się trafi z niebieską w dobrej cenie to bez wahania wezmę.

Ale Ty to dostaniesz koleżeński rabat pewnie :złośliwiec:
...

Zapewne. :P

Jednak tego modelu już nie produkują. :wkurzony:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Machu napisał/a:
Wielokrotnie czytałem, ze biała tarcza i srebrne wskazówki sa nieczytelne - ale miałem kilka takich zegarków i nie potwierdzam ;)


Również nie potwierdzam. A nawet zaprzeczam ;)

:
Daito napisał/a:
Machu napisał/a:
No fajny, jak ktos lubi lotnicze klimaty :)

No i nie koniecznie chce wiedzieć która godzina - biała tarcza i "srebrne" wskazówki to kiepski pomysł na czytelność zegarka, a tutaj jeszcze jest 24h :złośliwiec:

Miałem z jasną tarczą i tragedii nie ma.
Tu jest 12 h. ;)

[ Dodano: 2020-03-02, 20:52 ]

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, hmmm ale przecież indeksy są 24h

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Santino napisał/a:
Ale to do GMT


A to do GMT nie jest bezel? Znaczy wskazówka godzinowa przeskakuje w nim co drugi indeks? Bo jest ich trochę za dużo jak na 12h hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tam 3 strefy chyba można...

:
A widzisz ,niektórzy jednej nie ogarniają w tym zegarku ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.