Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
amazon mi podesłał, podobno leder z horsa :))



:
Jak ja niecierpię skracać mesha :facepalm:

Ale w końcu skróciłem i jest ok :)

:
Goman, Qń? A jak w dotyku? A cena, a cuma? :popcorn:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
cena śmieszna biorąc pod uwagę wysyłke za free ( zresztą wziąłem go jako zapychacz do lampki do kindla)
dodatkowo w przesyłce gratis dostałem 4 teleskopy i dynksa do zmiany pasków :))
generalnie mi się podoba, qniem nie pachnie,układa się całkiem fajnie
acha i ma zamontowane tuleje metalowe więc pasuje do panarejów i im podobnych parnisów, tuleje można wyjąć jak coś
https://www.amazon.de/gp/...0?ie=UTF8&psc=1

Ostatnio zmieniony przez Goman 2017-09-28, 20:52, w całości zmieniany 2 razy
:
pifko całkiem niekulawy, ale dla mnie jakieś 15mm za mało...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
:shock:

:
no co, łapę mam 21,5 jak nie spuchnie, to takie paski zapinają się na ostatnią dziurkę i wyglądają jak 'idź stąd" :głową w mur:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666 napisał/a:
no co, łapę mam 21,5 jak nie spuchnie, to takie paski zapinają się na ostatnią dziurkę i wyglądają jak 'idź stąd" :głową w mur:

to kolega w typie klocka czy pączka? ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, Nie trafiłeś :)) 191 cm wzrostu, 94 kg wagi. Więc niekoniecznie też wieszak na ubrania cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
bez zdjęcia wpis się nie liczy :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
W facjatach jest. I na fejsie znajdziesz, jak poszukasz. A Ty byś wszystko na talerzu chciał mieć podane... nono
No, w misce... :złośliwiec:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666 napisał/a:
W facjatach jest. I na fejsie znajdziesz, jak poszukasz. A Ty byś wszystko na talerzu chciał mieć podane... nono

na tym polega naturalna ewolucja - ułatwianie sobie życia :P

[ Dodano: 2017-09-29, 00:47 ]
Thomas666 napisał/a:
No, w misce... :złośliwiec:

a wiesz do czego służy taboret? i co znaczy staboretować? :popcorn:
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Taboret - m. in. osoba nikczemnego wzrostu, posiadająca z tego powodu kompleks (politycznie się robi?) :oops: Ale pewnie chodzi o urządzenie, na które trzeba wleźć, żeby móc mi... W sumie to chyba naskoczyć? ;)
Nie, nie wiem, co znaczy staboretować, nie jestem miłośnikiem kotów... :D

pifko

Ostatnio zmieniony przez Thomas666 2017-09-29, 01:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Dziękuję sprawcy pifko






:




Tudzież nick'owi pifko

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.