Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
Klikłem sobie nato... właściwie to nie wiem, do którego zegarka, ale do moonwatcha powinno pasować:



Linka: http://haveston.com/hav041.html

:
Zayebisty pifko
Cena też :/

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
O! Nowy kolor wszedł.

Skate or die!
:
>>>

Tomek, Dorian06.

Bardzo dziękuję za informacje dotyczące tych niezmiernie efektownych i mam nadzieję, że również efektywnych pasków... ;)

Mam w planach zdobycie "nurka" na wakacyjny wyjazd nad wodę i dlatego jestem także zainteresowany odpowiednim < nabytkiem okołozegarkowym > ... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Przyszło nato od Havestona - czuć piniądz. ;)






no i na moonwatchu:



:
Zarąbisty.

:
I rzeczywiście tak dobra jakość?

:
Czy ja wiem... ;)
Materiał jest grubszy i miękki, dość przyjemny. Fajna jest klamra, no i elegancko wypolerowane.
Na minus to niepotrzebnie dużo dziurek jest przekłutych - ja mam nadgarstek 17-17,5, a pozostaje jeszcze 5 dziurek na mniejszy nadgarstek. Może i nie miałbym z tym problemu, ale trochę drapią mnie te nadmiarowe dziurki w rękę. Poza tym odrobinę koniec paska się strzępi, więc będę musiał przypalić jeszcze sam.
Podsumowując, na pewno jest lepszy niż pasek za 20zł i fajnie jest zapakowany, ale czy wart $29, to nie wiem... chociaż chyba większość tych solidniejszych i grubszych nato jest powyżej 100 zł.

[ Dodano: 2017-07-04, 18:54 ]
Edyta:
Plus za ruchomy jeden ring - łatwiej blokuje się koniec paska. No ale wolałbym odrobinę dłuższy pasek, bo teraz mi się kończy pod nadgarstkiem, a nie na boku nadgarstka.

:
To trochę krótki, jak ktoś ma większy nadgarstek to już całkiem szybko się skończy hmmm

:
Myślę, że tak do 18,5cm nie powinno być jeszcze problemu.

:
machlo napisał/a:

Plus za ruchomy jeden ring - łatwiej blokuje się koniec paska. No ale wolałbym odrobinę dłuższy pasek, bo teraz mi się kończy pod nadgarstkiem, a nie na boku nadgarstka.


A możesz zmierzyć długość paska wraz zakładką dla mnie? Pięknie proszę :)

pifko pifko

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Od końca paska do klamerki (bez klamerki) jest ~26,5cm. Od dziurki, na której mi pasuje pasek, do końca paska zostaje ~7,5cm.

:
Dzięki pifko

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
No problem pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.