Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
Kto bogatemu zabroni :twisted:

Nie lubię takiego patentu na skracanie, ale ogólnie z zegarem bedzie dobry komplet :)

:
Wojtkowi skaracanie nie grozi - mesh doda Lonżinowi prestiżu ;) pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Woytec napisał/a:
Trochę mnie poyebało ale co tam...


No tanio nie jest :shock:

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Fazi napisał/a:
Wojtkowi skaracanie nie grozi - mesh doda Lonżinowi prestiżu ;) pifko


Tym gorzej, będzie te przerwy miedzy 'ogniwami' widać :P Ja po prostu nie lubię rozwiązań które udają, bransolet z 'ukrytym' zapięciem też nie...

:
Machu napisał/a:
Fazi napisał/a:
Wojtkowi skaracanie nie grozi - mesh doda Lonżinowi prestiżu ;) pifko

Tym gorzej, będzie te przerwy miedzy 'ogniwami' widać :P Ja po prostu nie lubię rozwiązań które udają, bransolet z 'ukrytym' zapięciem też nie...

Grozi :)
Bransoleta ma 19 cm długości, dodać do tego L2L zegarka czyli 5,2 cm i mamy ponad 24 cm.
Mam nadgarstek 19,5 - 20 więc nie taki największy (chociaż płaski i szeroki, wygląda na większy) więc trzeba będzie chociaż po jednym ogniwku (jeśli nie po dwa) pozdejmować i będzie git, zostaną tylko przy samym zapięciu albo wcale :)

[ Dodano: 2018-09-12, 13:03 ]
Jest dobrze cool :)






Wcale tak nie daje po oczach jak się obawiałem :)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-09-10, 15:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Przechodząc obok Apart zajrzałem do środka. A tu :shock:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, to na jeden zegarek?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Na dwa. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, przypomniałeś mi, że też takie kiedyś miałem.....i nie wiem gdzie mam hmmm Tylko u mnie ta klapka ze środka długo się nie utrzymała

:
W moim ta klapka w środku nie jest klapką. ;) To jest taka "przekładka".

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tysz mam i bardzo sobie chwale. Tylko wieksze zegarki maja czasami problem wejsc :)

:
Takie gumki od futrzaka.
Kolor pasuje idealnie!!!






Skate or die!
:
pg22 napisał/a:
Tysz mam i bardzo sobie chwale. Tylko wieksze zegarki maja czasami problem wejsc :)


No to nawet nie sprawdzam po ile :P

A gumy fajne, tylko 300 bym na taki cienki pasek raczej nie zakładał :twisted:

:
Zostawiłem na meczu bo mam inny plan. Ale chociaż wydaje się to karkołomne na sucho to na ręku wcale tak źle nie jest.

Skate or die!
:
No widywałem już większe i cięższe zegary na zwykłych nato nawet, ale dla mnie to niewygodne i dziwnie wygląda :P

Ale żabolu super pasuje ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.