Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
Niby niewiele wspólnego ma zakup z zegarkami ale... Myjka ultradźwiękowa z Lidla. Wrzuciłem dwie zasyfione bransolety. Dała radę. Cały brud spomiędzy ogniw został usunięty.

Antisocial and faceless...
:
Też mam taką, kosztowała niewiele, ale do czyszczenia bransolet nadaje się idealnie

:
Dokładnie, jestem bardzo miło zaskoczony. Wyczyściłem też scyzoryk, normalnie prawie jak nowy.
Cena 99 PLN.

Antisocial and faceless...
:
>>>

mw75 napisał/a:
Niby niewiele wspólnego ma zakup z zegarkami ale... Myjka ultradźwiękowa z Lidla. Wrzuciłem dwie zasyfione bransolety. Dała radę. Cały brud spomiędzy ogniw został usunięty.


Może by tak na próbę zaryzykować wyczyszczenie zegarka, a wynik przeprowadzonego testu przedstawić na forum... ;)

UWAGA!!! Pomysłodawca nie bierze żadnej odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie czasomierza... :roll:



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

mw75 napisał/a:
Niby niewiele wspólnego ma zakup z zegarkami ale... Myjka ultradźwiękowa z Lidla. Wrzuciłem dwie zasyfione bransolety. Dała radę. Cały brud spomiędzy ogniw został usunięty.


Może by tak na próbę zaryzykować wyczyszczenie zegarka, a wynik przeprowadzonego testu przedstawić na forum... ;)

UWAGA!!! Pomysłodawca nie bierze żadnej odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie czasomierza... :roll:

Obrazek

<<<


Czyściłem 20-to letniego Trasera. Wyszedł czyściutki, nawet bezel znowu się zaczął obracać.
Jedyna różnica taka, że myjka z Aldi, a nie z Lidla.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
A jakiegoś płynu do tej myjki używaliście?
Bo też mam taką - chyba z Tchibo.

:
Woda z kranu plus kilka kropli detergentu.

Antisocial and faceless...
:
W samej wodzie próbowałem - nic specjalnego.
Spróbuję z „ludwikiem” ;)

:
Opaskowany strusiem od Gripena





Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Erolek napisał/a:

Czyściłem 20-to letniego Trasera. Wyszedł czyściutki, nawet bezel znowu się zaczął obracać.
Jedyna różnica taka, że myjka z Aldi, a nie z Lidla.

Pozdrawiam
Eryk


Może więc ktoś z Kumotrów pokusi się o przetestowanie "myjki" z Lidla, a nawet z Tchibo... ;)
Oczywiście podejmując pewne ryzyko tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność... :złośliwiec:

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
A co chcesz testować?

:
Thomas666, wal się za ten sikor, choć ja wybrałbym inną wersję.

:
Tomek, pifko ale z tarczą z meteorytu to już mam Zelosa...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Przebieranki były:






Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:



Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.