Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Miałem, sprzedałem i to jeden z tych, których mocno żałuję, tym bardziej, że kupiłem ją w cenie znacznie korzystniejszej niż dzisiaj stoją.
Wykonanie pierwsza klasa a bransoletę ma chyba najlepszą jaką kiedykolwiek było mi dane używać.
Na łapie wygląda jak milion dolarów i kapitalnie świeci.
Jak Cię stać to bierz.

:
Ja miałem na ręku i czar prysł.
Niby wszystko jak trzeba ale na żywo się taki zwykły wydaje.
I uszy na minus.

Skate or die!
:
Prezesso a czarną wersję, a co z tymi uszami. A jak porównasz do Orienta niebieskiego, którego masz.

:
Co uszy na minus? Są genialnie wyprofilowane, jak cała koperta. Zegarek w ogóle rewelacja, dość uniwersalny stylistycznie - biała na pasku robi u mnie za jednego z garniturowców, na bransolecie to zegarek sportowy, czarna może robić za militarny. Dekiel kozak. Brać i się głupio nie pytać jeśli cena dobra. Sam poważnie rozważam dokupienie czarnej do parki.

:
+1 słabe uszy
na pasku wyglądają słabo

:
nie no, aż tak źle nie jest - sam się czasem zastanawiam.
Ale to zegar z tych co zdecydowanie lepiej na fotkach wychodzą...

bofff napisał/a:
+1 słabe uszy
na pasku wyglądają słabo


no właśnie.
One takie banalnie proste są - jak w chińskich.
Zero krzywizn i wyprofilowania. Aż się prosi...

[ Dodano: 2017-01-12, 19:36 ]
Wydaje mi się, że to kwestia proporcji - w oriencie są niby podobne uszy ale są masywniejsze i bardziej stanowią całość z kopertą. W eternie są rachityczne i za wąskie.



i to chyba tylko tyle bo sama tarcza, styl i wykonanie super.
I bransa biedna (stylistycznie imo).

Skate or die!
:
prezesso, to nie ten model.

Kontiki Four Hands 42mm ma takie uszy (fotki moje)



I na mojej łapie 20cm


Ostatnio zmieniony przez Woytec 2017-01-12, 19:58, w całości zmieniany 2 razy
:
A czym on się różni poza ringiem ?
Na moje koperta jest identyczna

Skate or die!
:
Nie wiem ale pamiętam, ze jakichś specjalnych zastrzeżeń co do tych uszu nie miałem hmmm
No ale ja nosiłem tylko na bransolecie.

:
[b]Zbyszko[/b] ma jasną. Możesz podpytać.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
To parafrazując Obi-wana elegancki zegarek na bardziej cywilizowane czasy, nie do noszenia z jakimiś obleśnymi pasiorami. Kopera z uszami świetnie przytula się do nadgarstka, jest pięknie harmonijnie zakrzywiona. Mało który zegarek ma teraz taką, porównania do chinoli to nieporozumienie.

:
prezesso napisał/a:

Obrazek



A ty nie miałeś niebieskiego OSa? Czy przegapiłem szaraka?

:
arek314, czuć miliony na kilometr :) Nie znam marki, masz sznurek na podorędziu?

satanic666, mam, chociaż inny kolor tarczy. Zegarek wart KAŻDEJ wydanej złotówki czy tam w czym kupisz. Jakość wykonanie bardzo dobra, nie ma słabych punktów, luma świeci mocno i długo.
Zegarek, w którym jestem zakochany odkąd go zobaczyłem (jeszcze staaarą wersję w roku 1978). Szukam ciągle bransolety, bo jest świetna a ja mam na pasku.

[ Dodano: 2017-01-12, 20:51 ]
prezesso, porównanie zegarków na Twoich zdjęciach jest wyjątkowo stronnicze plask

Na mojej witce 16,5 cm...




Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2017-01-12, 20:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Dalej uważam, że te uszy za wąskie są do całego zegarka.
A zdjęcie szaraka nie moje...

Ale to nie mnie ma się podobać.

Skate or die!
:
Z_bych, proszę bardzo:
https://www.brellum.swiss...ox/chronometre/

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.