Przedmioty niezegarkowe VINTAGE
Odpowiedz do tematu

: Przedmioty niezegarkowe VINTAGE
Jedziecie dalej ...

:
Prawie mój rówieśnik:




G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Firmowe wyposażenie maszyn do szycia Łucznik, tych z lat 60-tych, na pięknych, fornirowanych stołach.

diver
[Usunięty]
:
to z zestawu wkrętaków pobijaków, tym + młotek wszystko odkręcisz, używałem i umiem,
a kto zna bociana do opasek ...

:
Mój trupek zmienił nieco wygląda.

Udało mi się zdobyć oryginalne wojskowe koła w czarnej farbie z 60 letnimi oponami w super stanie, do tego piasty ze 100% ilością farby w stanie magazynowym - szprychy nowe.

I coś czego długo szukałem, metalowa maskownica reflektora (występowały też nieco innego typu bakelitowe)









diver
[Usunięty]
:
urzekły mnie kalamitki, a w ramach czepiania się ;) to ktoś pomalował obręcze kół bez wyprowadzenia ubytków, no i zastanawiają mnie te nity na lampie- chyba w tamtych czasach nie było drążonych
do niciarki, raczej wydaje się iż pełne zakuwane zgłównikiem

co nie zmienia faktu iż wygląda coraz lepiej

:
Obręcze mają 70% oryginalnej farby, ubytki farby to ogniska korozji które są poczernione.
Oryginalną farbę zostawiłem. :))
Fakt, nity na lampie nie są z epoki, kupiłem ją z uszkodzonym zawiasem.

Ostatnio zmieniony przez mike87 2016-12-02, 16:07, w całości zmieniany 1 raz
diver
[Usunięty]
:
[quote="mike87"]Oryginalną farbę zostawiłem.[/quote]
słusznie zresztą, a nity wymień , to w sumie prosta sprawa , jakbyś nie znalazł w necie to służę ;)

:
Fotorelacja z dzisiejszej wycieczki w poszukiwaniu miejsc z klimatem.















[ Dodano: 2016-12-02, 16:25 ]
diverofobia napisał/a:
słusznie zresztą, a nity wymień , to w sumie prosta sprawa , jakbyś nie znalazł w necie to służę ;)


Prędzej wymienię całą lampę na taką by ta maskownica była zamontowana wewnątrz ramki klosza. Lampy firmy Rotodyn - Bosch szczególnie dedykowane do tych przysłonek.

Dla przykładu foto trupka z tą lampą.

Ostatnio zmieniony przez mike87 2016-12-02, 16:31, w całości zmieniany 3 razy
:
MIKE - podziwiam efekt końcowy :!: :!: :!: cool pifko

r-e-w-e-l-a-c-j-a stan odtworzenia :shock: :)) detale, szczegóły-wszxystko przemyślane pifko

:
Jeszcze wracając ponad pół roku wstecz rower tak się prezentował:




Większość części cywilnych została sprzedana za duże pieniądze przez co podsumowując wydatki na trupka cena nie dobiła do jakiegoś kosmicznego poziomu. ;)

Ostatnio zmieniony przez mike87 2016-12-02, 17:38, w całości zmieniany 1 raz
:
To może teraz coś z zupełnie innej beczki: obowiązkowy element wyposażenia dżentelmena lat 70 w podróży:





I to na chodzie :)



Gboo.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Przyznaję bez bicia, nie wiem co to je... hmmm

:
Jak to, co - Hitachi - jest przecież napisane :D
A na serio - maszynka do golenia?

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Dokładnie.
Na baterię R-14. Wówczas trzeba było mieć dojście do baterii z importu, bo uzycie krajowej "Centry" groziło zostaniem z tym ustrojstwem wiszącym przy pysku :)
BTW nie mam na myśli importu z ZSRR :D




Gbq.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2016-12-06, 08:59, w całości zmieniany 1 raz
"We offer best solutions in search of a problem"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.