Nasze plany zegarkowe na 2017
Odpowiedz do tematu

:
prezesso napisał/a:
Przyznaj się szybko :złośliwiec:


Prezesso, w sumie to dwa divery, które w końcu obmacałem i wiem, że muszę któregoś mieć/ szkoda, że tylko jednego :(
Obydwa miałeś ;) ................jeden jest mocno przewartościowany :)) , a drugi to ulubieniec większości forumowiczów ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Doxa Sub, Alpina Diver hmmm

:
To samo miałem napisać.
Ewentualnie jakieś seiko zamiast Alpiny.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
To samo miałem napisać.
Ewentualnie jakieś seiko zamiast Alpiny.


...........ciepło :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ten rok - POST :głową w mur: może na końcówce, albo dopiero w przyszłym :foch:

:
Taki plan

:
Fixxxer napisał/a:
Taki plan
Obrazek


...........najładniejsza wersja pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
Fixxxer napisał/a:
Taki plan
Obrazek


...........najładniejsza wersja pifko

Też tak uważam pifko

:
Ja chyba w tym roku tylko chrono lotnicze kupię. Trochę wydatków się pojawiło na horyzoncie, a nie mam co sprzedawać, więc jak dobrze pójdzie:

a jak lepiej to jakiś Sinn albo IWC ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Wszystkie odkupię potem od Ciebie (...za ułamek ceny, jak to u nas :idea: :D na Forum) :popcorn: pifko
.
.
.
.
...choć mam przecież tylko sprzedawać w tym roku :facepalm: :roll: :))

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2017-01-09, 17:05, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Założony plan na 2017 zrealizowany, blue sumo w domu :)) , no to teraz na listę w to miejsce wchodzi tuńczyk SBBN015 i tu już tak łatwo nie będzie :głową w mur:

:
Macmac, cały rok masz :)
A nabytki fajne, widziałem w odpowiednim temacie pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Macmac napisał/a:
Założony plan na 2017 zrealizowany, blue sumo w domu :)) , no to teraz na listę w to miejsce wchodzi tuńczyk SBBN015 i tu już tak łatwo nie będzie :głową w mur:


.........i to jest dobry plan!
Tuńczyk wart jest każdej wydanej złotówki!

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
to jest fajna alternatywa dla tego orisa po taniości...
ale
a) aktualnie chyba wyszły
b) nie ma niebieskiego




Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.