Erolek E.03
Odpowiedz do tematu

: Erolek E.03
Jakiś czas tem dostałem worek ruskiego złomu. W stanie najbardziej kompletnym był Poljot, chociaż brakowało koronki, złamany wałek, trzaśnięte szkiełko, walnięta sprężyna i tarcza pozostawiająca wiele do życzenia.

W sam raz na bazę do autorskiego projektu. Sekundnik wymieniłem na dłuższy, bo te poljotowskie są strasznie krótkie. To, że srebrny nie stanowi problemu, bo i tak będę malował wszystkie wskazówki.



Koperta pokryta farbą ceramiczną Cerakote i wypalona. Farbę należy wymieszać, bo jak się nie wymiesza porządnie to się taka przezroczysta powłoka robi, która odłazi i później trzeba wszystko zdzierać, szlfować i powlekać od nowa. :głową w mur:







Tarcza poszła pod nóż. Zainspirowany Orisem "Kermit" poszedłem w lemonkę.
Wzór tarczy wydrukowałem sobie na przezroczystej kalkomanii.
Podkład, później kolor, póżniej naskowanie i malowanie tłoczonych indeksów, lakier błyszczący.
Na to kalkomania i satynowy lakier po wierzchu.





Jakoś się to nawet dało poskładać do kupy. Z różnych pomysłów na pasek guma wyglądała chyba najciekawiej.



Ostatecznie taki wynalazek z tego powstał.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Bajera :!: pifko Taki bauhausowy trochę pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Kapcie z głów :shock:
Szczególny szacun za pomysł.
pifko

:
Fajnie wyszło cool

Trzeba brać poprawkę na mniejszą średnicę szkła przy malowaniu tą Cerakotą, czy to bez znaczenia?

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
Fajnie wyszło cool

Trzeba brać poprawkę na mniejszą średnicę szkła przy malowaniu tą Cerakotą, czy to bez znaczenia?


Jak nawalisz tego grubo, to trzeba wziąć poprawkę. Ja malowałem aerografem i dość cienką jedną warstwę. Różnica w średnicy była pomijalna.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek, pełen wypas pifko

:
Erolek, gratulacje :)
Świetna robota :)
pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
pifko

:
pifko świetnie wyszedł!

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Erolek,

Super wyszło. Podoba mi się ten zestaw kolorystyczny. Wykonanie - klasa pifko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Przywiozę Tobie takiego do popsucia na następny zlot sekcji północnoatlantyckiej pifko

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.