Maryśkowe
Odpowiedz do tematu

:
Maras napisał/a:
a widział, widział ino zachęca do podobnych czynów, a nie tylko klunkry nurkowe nowe i inne klocki :P


sam zrób
koperta od Heleny, 2801 albo 3608, herbata, kawa, kwas, pudełko śrób
:))

:
Wezmę się kiedyś za taki projekt albo zlecę fachowcowi ;)

:
Powrót po małej modyfikacji :)




:
Jest całkiem zacnie. Też mam MM w kopercie od Rivera zamierzam jej tarczę na jasno przemalować.
Gratuluję projektu. pifko

:
Dzięki, koperta jest super i wielkie dzięki dla Bofffa za zrealizowanie projektu pifko

:
... a Boff mógłby zdradzić jak tarczę wykonał? Jak zrobić te efekty okrągłych pręgow wokół osi wskazówek oraz jak wypełnił napis i czaszkę?

Ostatnio zmieniony przez baro 2018-05-30, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Pewnie się wypowie, ale z tego co mi pisał panował już technikę wykonywania kółek na tarczy.

:
Złożony do kupy. Tarcza i wskazy z szarą luminovą od Getat. Moim zdaniem wygląda nieźle. Świeci mocno, ale krótko. Szkło tymczasowo minerał. Zamowię mocno wypukła plexe od Stenkreuz, to sie wymieni.









:
Tobie ma się podobać pifko
Ja nie lubię takich modyfikacji.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Fajny złom ;)

:
Zacnie poniszczony, tylko pasior jakiś taki za ładny...

:
Fajny, fajny. Super jest przebarwiona ta koperta. Lubię takie mocno styrane projekty. pifko

:
Korba, a tą lumę to kupiłeś i nakładałeś?
Czy w takiej opcji gotowa tarcza i wskazówki są u Getat?

:
Korba - gratuluję pifko

:
Sylwek- Luma na tarczy i wskazach nakladana przez Getat. Wziete z innego zegarka. Tarcze "zardzewilem" sam. (lakier bezbarwny + kawa razpuszczalna)
U Getat juz nic nie kupisz od okolo roku. 3 moje proby zakupow - 3 spory na PayPal i zwrot kasy. Ostatnio juz nawet strona nie dziala. Getat przeminal z wiatrem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.