Maryśkowe
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki panowie. Kolejne projekty mam już w głowie. Chciałbym miedzy innymi przerobić mojego parnisa mini fidka w automacie. Szkiełko z ohydnie mocnym niebieskim antyrefleksem soczewkowe zamienię na high domed SW od Sternkreuz. Myślałem też o przemalowaniu tarczy i zmianie geometrii koperty. I tu mam pytanie do tych co już podejmowali się takiego manewru. Jakich pilników używaliście, a może lepiej mini dremela zakupić? Jakieś tutoriale może macie.. ?

Ostatnio zmieniony przez baro 2017-12-13, 11:28, w całości zmieniany 1 raz
:
Planujesz robić takie sztuki też na ewentualne zamówienie np. od naszych forumiaków :?: myślałeś o tym ? wielu by chciało... pewnie się nie mylę ;)

:
Maras napisał/a:
Planujesz robić takie sztuki też na ewentualne zamówienie np. od naszych forumiaków :?: myślałeś o tym ? wielu by chciało... pewnie się nie mylę ;)


Najpierw sam muszę coś poćwiczyć z tą zmianą geometrii koperty i nabrać doświadczenia. Poza tym klasyczne problem że mieszkam we Francji i nie często jestem w Pl. Oraz mało czasu, nawet na swoje projekty, drugie dziecko w drodze itd.. Myślałem żeby zrobić kilka pasków i wam zaproponować ale i z tym problem..

:
Na pasek bym się pisał, a akurat potrzebuję coś w rozmiarze 26mm.

:
baro napisał/a:
...Szkiełko z ochydnie mocnym niebieskim...

hmmm ohydnie, ohydnie, ohydnie ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
baro napisał/a:
...Szkiełko z ochydnie mocnym niebieskim...

hmmm ohydnie, ohydnie, ohydnie ;)


Pszecierz topsze jezd napizane, o zo si hoći szłofiekò... cool

:
baro, pifko pifko (jeszcze w drugim wątku popraw :idea: :idea: :arrow: )

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
baro, pifko pifko (jeszcze w drugim wątku popraw :idea: :idea: :arrow: )


Nieeee, zostawię jak jest, zobaczymy czy ktoś inny to wyłapie. Dam mu "pomógł"

:
Zauważyłem, ale pomagacza wolę dostać za merytorykę ;)

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
trening malowniczy w oczekiwaniu na właściwe tarcze





:
pifko Czym je malowales? Aerograf? Wyszło całkiem nieźle. Ja przymierzam się do zakupu aerografu i chciałbym też trochę przy tarczach posiedzieć. Widzę że również kiperta od rivera ;)
Próbowałeś już indeksy od drugiej strony jakimś bodajże lakierem modelarskim potraktować, tak by wyglądały na wypełnione? :(

:
baro napisał/a:
pifko Czym je malowales? Aerograf? Wyszło całkiem nieźle. Ja przymierzam się do zakupu aerografu i chciałbym też trochę przy tarczach posiedzieć. Widzę że również kiperta od rivera ;)
Próbowałeś już indeksy od drugiej strony jakimś bodajże lakierem modelarskim potraktować, tak by wyglądały na wypełnione? :(


te spreyami, dają twardą fakturę, którą można obrabiać
aerografem maluję tylko akrylami wodnymi bo mi się czyścić nie chce acetonem :))
te są bardziej miękkie ale za to można być bardziej precyzyjnym

:
Spreyami można być bardziej dokładnym niż aerografem? O jakichś spreyach mówisz? Jakiś modelarskich?

:
baro napisał/a:
Spreyami można być bardziej dokładnym niż aerografem? O jakichś spreyach mówisz? Jakiś modelarskich?


spreye są niedokładne, można pracować nanosząc warstwami, w zależności od "świeżości" mieszają się lub nie, później można odkrywać warstwy, starzyć

aerograf jest bardziej precyzyjny, można nanosić gotwe efekty

przynajmniej tyle w teorii, praktyka jest trudna :/

:
bofff napisał/a:
(...) przynajmniej tyle w teorii, praktyka jest trudna :/


Na iluż instytucjach winno wisieć to motto :))


Gbzzzz.

[ Dodano: 2018-01-21, 21:39 ]
PS: To powinno widnieć na koniec Konstytucji :)

"We offer best solutions in search of a problem"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.