Maryśkowe
Odpowiedz do tematu

:
Wypas, zazdroszczę pifko

:
piękna sprawa, nosiłbym pifko

:
baro napisał/a:
Pewnie z czasem ulegnie modyfikacją a konkretniej postarzeniu ale na razie cieszy oko taki jaki jest...


modyfikacjom!
Nie bójmy się "om" na końcu rzeczowników w liczbie mnogiej w celowniku ;)

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2017-10-28, 22:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Te, grammar komando... to byś musiał każdy post Zetrova edytować

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2017-10-29, 09:22, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
prezesso,

Akurat trafiło na przypadłość językową (to nieszczęsne "ą" zamiast "om"), która mnie strasznie, ale to strasznie drażni ostatnio ;)

Przecież wiesz, że ja nie złośliwie tylko w dobrej wierze pifko

:
Wiem. I też piszę bo u Zetrova to norma. Łukasz, bez urazy pifko

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2017-10-29, 09:22, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Szymon napisał/a:
baro napisał/a:
Pewnie z czasem ulegnie modyfikacją a konkretniej postarzeniu ale na razie cieszy oko taki jaki jest...


modyfikacjom!
Nie bójmy się "om" na końcu rzeczowników w liczbie mnogiej w celowniku ;)


Jestem dyslektykiem. Mam na to papiery. Widzę że mamy na forum gramatycznego snajpera. Taki forumowy profesor Miodek. Ojczyzna polszczyzna ważna rzecz, szczególnie dla takich asów jak ja, którzy żyją na obczyźnie.

:
:popcorn: :popcorn: :złośliwiec: :popcorn: :popcorn:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
samo życie :D
koperta 6154 by River?
wrzuć pls porównawcze z radkiem i 44mm minifiddy (6152)
na ręku solidnie wygląda...

baro napisał/a:
Szymon napisał/a:
baro napisał/a:
Pewnie z czasem ulegnie modyfikacją a konkretniej postarzeniu ale na razie cieszy oko taki jaki jest...


modyfikacjom!
Nie bójmy się "om" na końcu rzeczowników w liczbie mnogiej w celowniku ;)


Jestem dyslektykiem. Mam na to papiery. Widzę że mamy na forum gramatycznego snajpera. Taki forumowy profesor Miodek. Ojczyzna polszczyzna ważna rzecz, szczególnie dla takich asów jak ja, którzy żyją na obczyźnie.

Ostatnio zmieniony przez bofff 2017-10-29, 09:21, w całości zmieniany 1 raz
:
baro,

Myślałem, że po krótkiej wymianie postów z prezesem gdzie wyjaśniłem, skąd i z jaką intencją była uwaga obejdzie się bez unoszenia sie.
Przeszacowałem. hmmm

:
Szymon,
Nie unoszę się, jestem przyzwyczajony do takich uwag. Jedynie do czego piję to fakt, że jest to forum zegarkowe i to zegarki powinny moim zdaniem być głównym celem zainteresowania i debaty. W twoim poście nie ma słowa o zegarku, tylko o gramatyce. Samo forum nafaszerowane jest makaronizmami, błędami składni, gramatyki itp. Osobiście mi to nie przeszkadza, bo każdemu zdarza się wpadka. Grunt żeby zamieszczać treści związane z tematem przewodnim czyli zegarkiem.

:
Baro luzik, u nas nie tylko o zegarach, forum luźne, czasem złośliwe uwagi jak to w życiu, gdy ci kto przytnie musisz się zręcznie odgryźć, nie obrażać się bo i po co ;) :))

Pokazuj kolejne zegary i to migiem, wszyscyśmy ciekawi co skrywa twoja kolekcja :))

:
Szymon napisał/a:

modyfikacjom!
Nie bójmy się "om" na końcu rzeczowników w liczbie mnogiej w celowniku ;)


Pisze się "na celowniku", ęszynieruniu :D

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
bofff napisał/a:

koperta 6154 by River?


Nie jest to koperta od River'a, choć wygląda bardzo podobnie... Jest to gotowiec z Ebay'a. Koperta natomiast wygląda bardzo zgrabnie.

[ Dodano: 2017-11-01, 14:19 ]
bofff napisał/a:

wrzuć pls porównawcze z radkiem i 44mm minifiddy (6152)


minifiddy 44mm (poddany będzie niebawem modyfikacjom bo nudny i mało vintagowy plus to szkło soczewkowe z niebieskim mega anty refleksem, masakra).





radki 47mm, cali gruba koperta, orange cienka.





Voila

[ Dodano: 2017-11-01, 14:30 ]
Maras napisał/a:

Pokazuj kolejne zegary i to migiem, wszyscyśmy ciekawi co skrywa twoja kolekcja :))


Mam kolejne dwa pam'y, gotowce, właśnie się przerabiają, przeszkalają na sternkreutz , wskazy inne montują, oraz brudzą tarczę, paski się szyją, ale niestety nie do pokazania na forum, bo mają na kopertach grawy pam'a i na tarczach też... Więc, nie pokażę bo to narusza fundamentalne reguły forum... :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.