Na której ręce zegarek? (Leworęczny)
Odpowiedz do tematu

:
muchacho_ napisał/a:
A tak na powaznie, ja jestem leworeczny i nosze na lewej. Probowalem na prawej, ale jest mi niewygodnie :)


To tak jak ja i przez to rysuję klamerki i jak mam zegarek na bransolecie to bransoletę bo jeżdżę po biurku.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
ALAMO napisał/a:
Albo w pasie. To centralne ułożenie pogodziłoby wszystkich, chyba ... hmmm


jest jeszcze szyja i miękkie podbrzusze (europy) hmmm

:
kornel91 napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
A tak na powaznie, ja jestem leworeczny i nosze na lewej. Probowalem na prawej, ale jest mi niewygodnie :)


To tak jak ja i przez to rysuję klamerki i jak mam zegarek na bransolecie to bransoletę bo jeżdżę po biurku.


Deskdivers Commando :złośliwiec:

:
kornel91 napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
A tak na powaznie, ja jestem leworeczny i nosze na lewej. Probowalem na prawej, ale jest mi niewygodnie :)


To tak jak ja i przez to rysuję klamerki i jak mam zegarek na bransolecie to bransoletę bo jeżdżę po biurku.


Hmm, a myszke obslugujesz lewa czy prawa? Ja mimo, iz jestem leworeczny to myszke trzymam w prawej i nie widze problemu z rysowaniem bransolet/klamerek :))

:
muchacho_, lewus pełną gębą :D Znaczy w lewej myszkę trzymam.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A no widzisz, i tu jest przyczyna pifko

Ja to w sumie taki troche niezdecydowany jestem. Pisze lewa, i wiekszosc manualnych rzeczy tez robie lewa. Ale np myszka w prawej, sztucce jak "normalny" czlowiek czyli widelec w lewej, noz w prawej.

Kurna, chyba trzeba sie isc leczyc hmmm

:
kornel91 napisał/a:
muchacho_, lewus pełną gębą :D Znaczy w lewej myszkę trzymam.

Myszkę lewą ręką... hmmm
Wstyd spytać która ręką wacusia ale jak lewus pełną gębą to chyba i tu :D

Śmieję się ale pamiętam jeszcze czasy gdy za pisanie lewą ręką w podstawówce walili linijką po łapie facepalm

:
muchacho_ napisał/a:
A tak na powaznie, ja jestem leworeczny i nosze na lewej. Probowalem na prawej, ale jest mi niewygodnie :)

To jak ze strzelaniem cool Wygodniej leworęcznemu strzela się z broni dla leworęcznych hmmm Zapewne, wygodniejsze są dla leworęcznych zegarki przystosowane do noszenia na prawej ręce. :) Zapewne, takie są... ;)

John Smith
:
Są, są. Sam gdzieś mam taki jeden z koronką "z drugiej strony". No i gdzieś widziałem taki który "chodził w drugą stronę".

Cholera a teraz dostanę siekierą... Mam też takie zegarki, który ma koronki z obu stron. Nie powiem dla kogo :shock:

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-09-22, 20:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Dla tych co mają mało podniet w życiu i zawsze muszą srać na podwórku ? hmmm

:
Z_bych napisał/a:
...W dzisiejszych, podłych czasach ja noszę zegarek na lewym nadgarstku. To taki symbol...

Remik napisał/a:
...a i Misiu nie będzie miał lekko, oooj nie będzie...

Jest mi po prostu, po ludzku - wstyd :oops: :oops: :D :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
:)) :popcorn:

John Smith
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.