Na której ręce zegarek? (Leworęczny)
Odpowiedz do tematu

: Na której ręce zegarek? (Leworęczny)
Witam wszystkich!
Jestem na forum nowy.
Jestem leworęcznym miłośnikiem zegarków i zastanawiam się, na której ręce nosi się zegarek będąc leworęcznym. Osobiście jako leworęczny noszę zegarek na prawym nadgarstku i zastanawiam się czy to nie faux pas. Nawet mi wygodnie mieć zegarek na prawym nadgarstku. Nikt mi nigdy nie zwracał uwagi jak mam nosić zegarek, a wy leworęczni jak nosicie swoje zegarki? Powinienem nosić na prawej czy na lewej ręce sikora?

:
Ja jestem leworęczny i nosze na lewej , tak jak większość praworęcznych .

:
A ja w kieszeni jak większość tych co mają komórkę.

: Re: Na której ręce zegarek? (Leworęczny)
Zemir220 napisał/a:
Witam wszystkich!
Jestem na forum nowy.
Jestem leworęcznym miłośnikiem zegarków i zastanawiam się, na której ręce nosi się zegarek będąc leworęcznym. Osobiście jako leworęczny noszę zegarek na prawym nadgarstku i zastanawiam się czy to nie faux pas. Nawet mi wygodnie mieć zegarek na prawym nadgarstku. Nikt mi nigdy nie zwracał uwagi jak mam nosić zegarek, a wy leworęczni jak nosicie swoje zegarki? Powinienem nosić na prawej czy na lewej ręce sikora?


Myślę, że to zależy do której urny wrzucałeś. Jeżeli do tej na lewo, to zegarek możesz nosić na dowolnej, ale jeżeli do tej na prawo, to tylko na prawej lub na łańcuszku :)) .

Przepraszam przesadziłem :oops:

Ostatnio zmieniony przez Remik 2016-09-20, 21:27, w całości zmieniany 1 raz
Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Chyba na kizi widziałem taki temat, prężnie się rozwijał :)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Remik napisał/a:

Przepraszam przesadziłem :oops:


Każdy będzie mieć urnę, więc trochę powagi :))
:D

:
Bo to ważne jest hmmm
Wyobraź sobie, jedziesz na zlot i masz zegarek na niewłaściwym ręku. Chyba bym się pod ziemię zapadł. Kto się z takim przywita, kto napije :/
Wolalbym już sprawdzić czas na komórce niż mieć zegarek na niewłaściwym nadgarstku :głową w mur:

[ Dodano: 2016-09-20, 21:37 ]
Zresztą chyba Sylwek kiedyś na zlocie sprawdzał... :shock:

:
[quote="Z_bych"]Bo to ważne jest hmmm
Wyobraź sobie, jedziesz na zlot i masz zegarek na niewłaściwym ręku. Chyba bym się pod ziemię zapadł. Kto się z takim przywita, kto napije :/
Wolalbym już sprawdzić czas na komórce niż mieć zegarek na niewłaściwym nadgarstku :głową w mur:

Ale czy w przypadku osoby leworęcznej noszenie zegarka na prawicy jest niewłaściwe?
Słyszałem że zegarek powinno się nosić na ręce niedominującej.

:
To z Dorianem nikt się już nigdy nie przywita :twisted: i nie ma tłumaczenia że ręka złamana itp. , a i Misiu nie będzie miał lekko, oooj nie będzie :))

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Zemir220, wiesz... W dzisiejszych, podłych czasach ja noszę zegarek na lewym nadgarstku. To taki symbol. I będę nosił nawet wtedy, kiedy wyjdzie ukaz o prawonadgarstkowosci praworządnej.

:
Widzę spory potencjał w tym wątku

:popcorn: :popcorn: :popcorn:

World Wide Watches
:
Remik napisał/a:
To z Dorianem nikt się już nigdy nie przywita :twisted: i nie ma tłumaczenia że ręka złamana itp. , a i Misiu nie będzie miał lekko, oooj nie będzie :))

hmmm Może choć ktoś się napije. :))

[ Dodano: 2016-09-20, 22:00 ]
Zemir220, zerknij tu. ;)
http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=21976

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:

hmmm Może choć ktoś się napije. :))


Napije zawsze, ale nie porozmawia jak z równym :))

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
... i to też pod warunkiem, że postawisz :złośliwiec:

:
Z_bych napisał/a:
... i to też pod warunkiem, że postawisz :złośliwiec:


Słusznie prawisz pifko

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.