Kostka, ino która?
Odpowiedz do tematu

: Kostka, ino która?
Tak naprawdę łazi za mną kostka... i to od dawna...
Jeśli ktoś ma pomysła, to poproszę o wrzucenie.
Założenia proste

- max 37x37 mm
- cena luźna, ale tak powiedzmy do ok. 1000 martwych prezydentów
- idealnie, żeby nie miał czarnej tarczy
- idealnie - mechanik

Nie musi być nowy, może być siakiś wintydż...

Odpada Kemmner, bo miałem ;)

A może jakieś tonau? :/ :D

Ideał wygląda tak




Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-08-20, 18:32, w całości zmieniany 2 razy
:
powiedziałbym motokura, ale jest wysoka
może ta Twoja Eterna?
a te piękne glashutte ile kosztuje?

:
- Nie, Motokura nie.
- Nie mam Eterny póki co, ale myślę o tej z big datą i in-hausem... Tylko to sporo ponad obecny budżet a ciągle z tyłu głowy mam Snowfleke'a za czas jakiś hmmm
- Najbidniej od 15-20 k za używkę w USA ;) za IWCza i jakoś ok. 15-16k za Nomosa

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-08-20, 18:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Hamilton, Orient Star hmmm



:
OeS nie. ten wahnik "przypieprzony na śrubkę" wygląda jak ...

Ale jazzmaster... hmmm

:




takie propozycję. Zenith jest naprawdę ładny, a na żywo, taki w dobrym stanie... mniodzio.


Mechanik, mechanikiem Apple watch? :D może czas pójść z duchem czasu? pewnie wgrasz jakąś apkę do cykania :D


ja szukając kostki skończyłem na hermesie:

:
Zbyszek, kup sobie kostkę Rubika, a najlepiej kostke Remika pifko
Tissot txl?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Dosia:


Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
kiedyś miałem też taki dylemat...trochę pogrzebałem, poprzymierzałem i doszedłem do wniosku, że jęzeli chodzi o kostki to żadna :)

No jedyna jaką bym zdzierżył to taki Tag



a reszta mogłaby nie istnieć i bym nie zauważył :D

[ Dodano: 2016-08-21, 00:32 ]
albo taki :P


World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
kiedyś miałem też taki dylemat...trochę pogrzebałem, poprzymierzałem i doszedłem do wniosku, że jęzeli chodzi o kostki to żadna :)

No jedyna jaką bym zdzierżył to taki Tag

Obrazek

a reszta mogłaby nie istnieć i bym nie zauważył :D

[ Dodano: 2016-08-21, 00:32 ]
albo taki :P

Obrazek


500 + pifko

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Blazej, Certinka - niebrzydki zegarek. Gdyby miał inną nazwę, to bym rozważył ;)
Zenith super, ale ponad budżet, smartłocze odpadają na 100%.
Hermes fajny, nawet bardzo, ale za blisko kiecek. Wiem, wiem, robią zegarki od jakiegoś czasu i nawet bodajże in-hausy... Fajny przód, fatalny tyłek. No i cena. Za 15k ojro...

Erolek, ta Doxa podoba mi się na zdjęciach odkąd ją zobaczyłem, jeeeej, ile już lat temu... :) I cena nie spacyfikuje portfela. Był tylko taki problem, że wykonanie koperty było opłakane. Koperta wyglądała tak, jakby była oblana chromem i ten chrom tak na niej zastygł. Ale może coś się zmieniło... Muszę sprawdzić :) Dzięki pifko

pasti, Santino, Monaco to najładniejsza kostka jaką widziałem i przymierzałem. Ale niebieska. Czarna też obleci ;)
TYLKO CENA :evil:
W założonej cenie mogę sobie kupić pudełko z dokumentami, ze dwa paski no i spinki do mankietów :))

Taki za 7k, inne grubo ponadd 1k pln



Nad tym Morycem z kizi się zastanawiałem, ale jest za dużo na moją chudą łapinę :)


Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-08-21, 10:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Fajną kostkę Tissota ma Filip z Kizi. Ale jaki to model to nie wiem. :(
Poszukaj Zenitha. Co prawda minimalnie ponad budżet, ale przecież po to tu jestesmy. :D

I oczywiście zgadzam się w 100% z pasti. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Longinus Opozycja ?


Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
37x37x8,25 z sellitą sw220 w środku. Niedawno wyprzedaż była więc pewnie by się udało w okolicy 350 prezydentów nóweczkę odkupić.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.