Deep Blue Nato Diver 300
Odpowiedz do tematu

:
Jako fan i użytkownik Deep Blue gratuluję Kolegom! Świetne zdjęcia. Powinniście je zaproponować producentowi, oczywiście za odpowiednią gratyfikacją. Tylko bez tego zdjęcia dziury :) A tak nawiasem, ta koperta czymś się różni od SKX-a? :))

:
robinp, rozni. Jest wieksza, ma zawor helowy, bardziej wygiete uszy ;)

:
To podobieństwo to nie zarzut, wręcz przeciwnie. Jednym z milej wspominanych przeze mnie nurków jest właśnie SKX. Spodobał mi się ten nowy DB bardzo. No i 299 prezydentów nie powala, choć zawsze mogło by być taniej :)

:
robinp, wyszedł po 750 zeta na łba, w tej cenie powala ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, kuźwa, dałem dupy... :głową w mur:

:
Rzeczywiście, przypomina SKX.... Który moim zdaniem jest ever więc to komplement... Zacny, zacny... pifko

:
muchacho_ napisał/a:
pataszon, z hameryki :złośliwiec:

łeeee...
to ja się w kolejce ustawię, gdyby Ci się znudził :)

Na imię mam Grzesiek.
:
tomaliusz napisał/a:
robinp, wyszedł po 750 zeta na łba, w tej cenie powala ;)

Przy drugim podejściu stowke drożej.

:
karloss napisał/a:
tomaliusz napisał/a:
robinp, wyszedł po 750 zeta na łba, w tej cenie powala ;)

Przy drugim podejściu stowke drożej.

A przy trzecim? :D

:
Się okaże, ja na razie nic już nie zamawiam, tylko cierpliwie czekam na swoje pudełeczka ;)

:
Poza promocją to 1199 PLN ma kosztować, ale znając życie na bazarku się pojawią w ciągu dwóch tygodni :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, ze niby moj? Zapomnij ;)

:
arek314 napisał/a:
Poza promocją to 1199 PLN ma kosztować, ale znając życie na bazarku się pojawią w ciągu dwóch tygodni :D

za 1,2k to może :złośliwiec:

:
Ja swojego jeszcze nie widziałem, więc u mnie sprawa otwarta ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Spam

Deep Blue Nato Diver 300 by muchacho86, on Flickr

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.