Jak ten czas leci...
Odpowiedz do tematu

: Jak ten czas leci...
Jak ten czas leci... To już niedługo (dokładnie 3 sierpnia) będzie siódma rocznica powstania naszego forum, jeszcze pod nazwą China Watches. Nazwa się zmieniła, ale duch pozostał. Jako bodaj najstarszy (wiekiem) uczestnik Forum pozwolę sobie zainaugurować obchody i w ich ramach życzyć wszystkim Kumotrom wszelkiej pomyślności, zdrówka oraz kasy na zegarki.

pifko

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2016-07-28, 18:28, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
A ja już 10 lat na forach zegarkowych :facepalm:

pifko

Skate or die!
:
pifko pifko

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
prezesso napisał/a:
A ja już 10 lat na forach zegarkowych :facepalm:

pifko

jakbyś napisał że 26 to byłoby coś :D

Maras68
[Usunięty]
:
VIVAT CW :!: choć to pożeracz czasu i niekiedy nerwów :złośliwiec:

pifko

4 latka zleciało jak z bicza strzelił :))

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2016-07-28, 19:37, w całości zmieniany 1 raz
:
.........tu zaczynałem :))

Panowie pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Jestem na forumie 4 lata. Ciekawe, jakby moje zycie wygladało bez tej skarbonki. Zegarek marki Emporio Armiani albo jakiś Apart. W cholere wolnego czasu, 8500 postów mniej, żona zadowolona. No, ale nie żałuje :P

[ Dodano: 2016-07-28, 19:30 ]
Moze jakas rocznicowana koszulka? Brelok? Pasek? Impreza?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Dołączyłem chyba w 2010 albo 2011 z kontem "Woytec60", niestety nie mogę już znaleźć dokładnej daty.
Zegarkowe "szaleństwa" mam już chyba za sobą i chociaż wciąż chciałbym czegoś nowego to ostatnio zacząłem nad tym panować ;)
Samo forum jednak bardziej podobało mi się jako "China Watches", klimat był lepszy.
IMHO oczywiście. Albo może to ja się zmieniłem na gorsze?
Jakby nie było to zaglądam codziennie i mam nadzieję, że forum przetrwa nawet pomimo technicznych bolączek.

CW! pifko

:
Gratulacje pifko
A ja tu rok ledwie, i nie wiem czy tyle by było jakby Gerlachy na maile ze strony www odpisywali :D
W pracy zacznie mi się gorętszy okres ale jeśli będzie organizowane spotkanie stołeczne to dołożę wszelkich starań żeby się pojawić :)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Heh, ja już ponad 5 lat tu z Wami siedzę, sporo się pozmieniało od czasów, kiedy standardem był Parnis za 75 $ (x 3 złote :P ).

:
Machu, i miałes zegarków za parę groszy wszystkie :)
Tetaz jeden jest więcej warty :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nawet Aztorin :P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
jimmy napisał/a:
.........tu zaczynałem :))

Panowie pifko


Tu skończyłem :D :))
pifko
Graty dla adminów że im się chce
pifko pifko

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
:
Ech kumotry łezka się w oku kręci.
Pięć lat temu zaczynałem jako biedny kulis, a dzisiaj jestem Właścicielem Pola Ryżowego :))

pifko :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.