DB Daynight T-100
Odpowiedz do tematu

: DB Daynight T-100
Macie pomysł na żelastwo do takiego pacjenta? Coś w rozsądnych pieniądzach, bo za 100 euro to sam sobie znajdę:) No ewentualnie coś innego niż kajdany i nie skóra. I nie pisać, że czerwona gumą bo na też wpadłem dzięki swojej inteligencji i poczuciu estetyki :)) .

Coś bym ciekawego nabył zanim dojedzie, a ja słaby jestem w wymyślanie.


Non serviam.
:
Czarny Materac z czerwoną nitką .. Na lato jak znalazł ..

:
O widzisz, o materacy zapomniałem. A z kajdanów?

Non serviam.
:
Nie jestem zwolennikiem kajdanów bez maskownic, więc nic nie doradzę .. :oops:

:
Z kajdanów to taki Ala armida od dobrego taniego albo kogoś innego, np
https://www.ebay.pl/itm/181449152109

Lub mesh

Skate or die!
:
Mesh chyba nie będzie pasował hmmm , chociaż.... jaki takiego wziąć z ogniwami...

Non serviam.
:
A dlaczego mesh ma nie pasować :?: Jak dla mnie będzie w sam raz ;)

:
A takie coś?


Non serviam.
:
Jedyne foto tego modelu jakie znalazłem na meszu

Skate or die!
:
Myślałem raczej o takim:


Non serviam.
:
Spoko. Tylko ja nie lubię endlinkow przy meszu. Chociaż przy tym zegarku może faktycznie lepiej.

Skate or die!
:
prezesso, to nie jest ten model, nawet koperta nie ta sama...

Bartek, Jak chcesz mesha z ogniwami to polecam firmowego z Deep blue, będziesz miał do kompletu a cenowo wyjdzie chyba nawet mniej niż powyzszy z watchgecko ;) :arrow: http://www.atomictime.pl/...products_id=204

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-07-25, 20:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Tylko jakościowo słabo wygląda ten z Atomica. Na dość cienki. Meterac bo też uważam, że bransoleta tylko z maskownica. Chociaż Tobie to nie przeszkadza Obrisa nosiles bez maskownic czy tam mewke.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A bo mnie wskazówki zmyliły :oops:

Skate or die!
:
Machu, ten kompletnie mi się nie podoba przez tą pełną część. I rzeczywiście wygląda na gorszego jakościowo.

kornel91, mnie generalnie proste zakończenia bransolet nie bolą :)) mam kilka zegarków tak ubranych:)

[ Dodano: 2016-07-25, 21:16 ]
A do tego DB nie ma firmowej bransolety i kopertę ma prostą między uszami, więc chyba ok:)

Non serviam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.