Rodzina z Ameryki - Deep Blue
Odpowiedz do tematu

: Rodzina z Ameryki - Deep Blue
Rodzinka z Ameryki, w prawdzie jeszcze nie pełna, bo oczekuje jeszcze jednego gościa (ironia), więc zaczniemy tak.



Jak dojdzie ostatni będzie więcej zdjęć.


ps. mam nadzieję że to właściwy dział.

:
No ale co tam robi ten mini tuńczyk hmmm
A tak to fajne sikory pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Niczego sobie ta rodzinka. Juggernauta Ci zazdroszczę, ja się zbyt długo nad nim zastanawiałem, a jak już postanowiłem kupić to był niedostępny. Moja rodzinka trochę skromniejsza, choć rozwojowa. Myślę o jakimś tryciaku.


:
To chrono po prawej to automat czy bateria ?

Jeśli automat, to jeśli można zapytać (ile kosztował ) ?

Choose Life.
:
floyd, bakteria tania jak barszcz była.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nie wiem jak to wytłumaczyć ale mam fobie na punkcie baterii.

Choose Life.
:
Dziwny jesteś ale tu takich pełno :)) :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Takie ładne tarcze mają te DB, na ch... to dziurawią facepalm

ps. Oprócz bekterii mamy inne fobie ;)

:
Nikczemnick napisał/a:
Takie ładne tarcze mają te DB, na ch... to dziurawią facepalm

ps. Oprócz bekterii mamy inne fobie ;)


W pełni się zgadzam... dziurawieniu traczy mówimy zdecydowane NIE :)) pifko pifko

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-07-30, 08:32, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Jak już koledzy napisali, chrono jest elektryczne. Ze trzy lata wstecz popełniłem jego recenzje - poszukaj w dziale. A kosztował 299 prezydentów. Trafiłem w USA na obcenkę. Regularna cena to chyba coś koło 600 $ było, ale mogę się mylić. W polskiej dystrybucji chyba go nie było.

:
robinp, był i u Marcina. Krzysiek Fazi też go ma.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Miałem 3 szt DB w cenie do 1800 zł na pewno nie kupie, chyba że obejrzę coś za 3 tys, bo te poniżej 2 tys, "badziew." Zle wykonane dziwnie leżą na ręku, chyba że to moja wina :P

:
revolta napisał/a:
Miałem 3 szt DB w cenie do 1800 zł na pewno nie kupie, chyba że obejrzę coś za 3 tys, bo te poniżej 2 tys, "badziew." Zle wykonane dziwnie leżą na ręku, chyba że to moja wina :P


Więc Marcin z Atomic specjalnie dla ciebie będzie podnosił cenę do 3k :D , wtedy na pewno będzie leżał idealnie hehe.

:
floyd napisał/a:
revolta napisał/a:
Miałem 3 szt DB w cenie do 1800 zł na pewno nie kupie, chyba że obejrzę coś za 3 tys, bo te poniżej 2 tys, "badziew." Zle wykonane dziwnie leżą na ręku, chyba że to moja wina :P


Więc Marcin z Atomic specjalnie dla ciebie będzie podnosił cenę do 3k :D , wtedy na pewno będzie leżał idealnie hehe.


Chcę zobaczyć jakość tych drozszych,

:
Jacek trochę zegarków przerobiłeś ale oglądałem Explorera Prezesa i ja mam Pro Aque i imo nic im nie brakuje.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.