Smokowe rozmyślania zegarkowe
Odpowiedz do tematu

:
bow napisał/a:
Po gorzkiej pigułce, jaką zafundował mi Karol z Magrettą, doszedłem do wniosku, że walcie się wszyscy i już...
Mam zegarki, których nikt nie ma w naszym kraju, mam zegarki, które są bardzo popularne.
I jakoś z tym żyję...


Robciu, Ty to na poważnie piszesz :shock: :wink:
Jak tak dalej pójdzie, to będziesz pomykał z najpopularniejszym modelem Casio czy Perfecta :mrgreen:

Rudolf napisał/a:
teraz Bow zakłada prywatną jedno zegarkową (limitowaną ;) ) manufakturę :D


Robert, znalazłeś wyście z sytuacji :wink: Zegarek z własnej manufaktury będzie jedyny, oby tylko chińczycy go nie zaczęli podrabiać :wink: :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
chomior napisał/a:
wielebny napisał/a:

No i pozamiatał,klub dwóch se wymyślił :mrgreen:


Jak se dokoptują Santino, to będzie Banda Trojga :mrgreen: :lol: !


Kurdebalans gdzie ja mam łeb :roll:
Przeca to była Banda Czworga :oops: .
We trzech to moglibyście być co najwyżej "Ich Troje" :lol: .

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-12-16, 00:25, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Santino, Ty oczu nie wypłakuj, bo możesz się jeszcze zrehabilitować!
Wysyłasz mi ładnie A1 na święta i wszelkie Twoje winy zostaną całkowicie wymazane :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
I mógłbyś taki z moim nickiem nosić??

:
Santino napisał/a:
I mógłbyś taki z moim nickiem nosić??


Cyrklem by pewnie wydrapał, albo przerobił na "Karolina" ;-)

maciek
[Usunięty]
:
a propos cyrkla... to kiedyś dostałem w podstawówce uwagę do dzienniczka "T......ski grzebie cyrklem w kwiatku". :mrgreen: Oczywiście chodziło o doniczkę i kwiatka stojącego na parapecie... :wink:

BTW, o czym w ogóle jest ten wątek? :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2010-12-16, 09:52, w całości zmieniany 1 raz
:
o niczym jak większość :)

Skate or die!
:
matyr napisał/a:
a propos cyrkla... to kiedyś dostałem w podstawówce uwagę do dzienniczka "T......ski grzebie cyrklem w kwiatku". :mrgreen: Oczywiście chodziło o doniczkę i kwiatka stojącego na parapecie... :wink:

BTW, o czym w ogóle jest ten wątek? :mrgreen:


Ja dostałem kiedyś "Piotrek próbuje rządzić na lekcji" : )

Przyzwyczaj się, że na tym forum w każdym topicu po 3cim poście już jest o wszystkim.
Rób notatki jak znajdziesz coś dla siebie bo później nie do odnalezienia będzie : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
matyr napisał/a:
BTW, o czym w ogóle jest ten wątek? :mrgreen:

O Smoka rozterkach zegarkowych, nie widać? :shock: :wink: :mrgreen: Nie śledziło się wątku od początku? Fstyt :evil: Może streścić? Był tu już jeden taki, co się streszczenia domagał ... :mrgreen: :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
Może streścić? Był tu już jeden taki, co się streszczenia domagał ... :mrgreen: :mrgreen:


Był :twisted: I mnie strasznie wk .. ł :twisted:

maciek
[Usunięty]
:
za streszczenie wątku na tym forum, to się pulitzer nalezy. :wink:

:
Eeeeeeeeeeee, streszczanie jest banalne - intelygentna razgawora na tematy nurtujące Kumoterstwo... :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Wozu
[Usunięty]
:
Widziałem na żywo Margeritkę Smoka i w związku z tym wnioskuję co następuje:
1. Bardzo proszę Kumtra Rudolfa o specjalny uścisk dziękczynny na najbliższym spotkaniu
2. Zmuszenie Smoka do przywiezienia na najbliższe spotkanie wszystkich sreber rodowych,
3. Na spotkaniu każdy z obecnych dotknie, przymierzy i dokładnie obejrzy każde sreberko na oczach Smoka
4. A skoro to forum pijaków i złodziei więc Smok spokojnie będzie mógł spakować to co zostanie z jego kolekcji i zabrać na swe włości
5. W tym punkcie miałem napisać co każdy z nadszyszkowników miałby podarować Smokowi i w które miejsce, ale się powstrzymam :D

Na tym czasem wystarczy...

A Margeritka hmm... taka sobie, zegarek jak zegarek, nic ciekawego...
:mrgreen: :razz:

:
Smok sam się prosi o uścisk :)

:
Macać brudnymi palcyma i ubabranymi łapskami srebra rodowe ze smoczych szkatułek? NEVER :evil: :evil: . Smok najpierw musi przejść kompleksowe badania kardiologiczne, coby nam chłopina na zawał nie padł .. :mrgreen: I wylegitymować się stosownym zaświadczeniem.
:wink: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.