Biatec Watches
Odpowiedz do tematu

: Biatec Watches
Witajcie,

nie wiem czy bylo, ale widzieliscie, jak nasi Slowaccy koledzy sie bawia?

http://biatecwatch.com/

hmmm Ogolnie ciekawe, 40mm to wg mnie za malo, jak na tego typu zegarki.

Cena? No coz, Eterna kosztuje, ale 1400Eur za taki zegarek to chyba lekka przesada facepalm

:
jak dla mnie kozackie!!! :shock:

Skate or die!
:
1400 euro za ten zegarek to wcale nie jest wygórowana cena. To jest jedna pensja Marcin, i to kasjerki z Lidla ...

:
Krzysiek, dobrze ze mowisz, musze powiedziec zonie, zeby jednak poszla do lidla robic...
I jeszcze jakies promocje by do domu przynosila. Nie musialbym sie bic z plebsem przed lidlem hmmm , same plusy :))

[ Dodano: 2016-07-13, 15:11 ]
prezesso, fajne, gdyby mialy rozmiar 42mm. To jest jednak ogromna roznica I jakby ich cena byla adekwatna (choc to rzecz dyskusyjna, co dla kogo jest adekwatne). Powiedzmy tak, jesli moge kupic taniej Eterne, to czemu mam drozej kupowac jakies slowackie cos? hmmm
Nie zapominajmy, ze narazie nie widze tam zadnych real photos...

Ostatnio zmieniony przez johnny_b2 2016-07-13, 15:12, w całości zmieniany 1 raz
:
... no i zawsze to nie Biedronka ;)

:
Całkiem fajne!! :)

no i ta koperta:
It was made from the finest German steel using a highly technical production process.
:D

_
work in progress
:
Pilot taki se.
Ale Majestic ma moc!

:
tak, 42 to byłoby to!
A dlaczego ten a nie eterna? Bo eterna nie ma takiego ładnego modelu... :D
BTW - pilot też super. Wypasione nakładane indeksy i trochę inne niż zazwyczaj wskazówki.
A cena? Wystarczy porównać z ceną podobnego pilota Zenka albo z ceną podobnego H.Mosera Mayu :))

Tylko ciekawe jakie będzie szkło... bo jak ktoś zauwazył, to tylko rendery

Skate or die!
:
Oba fajne, ale Corsair lepsze proporcje ma. Patent z monetą ciekawy. Tylko kto teraz kupi za podobne pieniądze produkty manufaktury Leon Prokop :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Rendery, i to dobrze "podpicowane".
Ale i tak bardzo ciekawa inicjatywa. I coś innego w świecie "zamów w chińskiej fabryce ciosanego toporem nurka z Miyotą 9015, dopisz dużo voo doo haseł, i wyceń na $800".
Nie wiem np. dlaczego nie zwróciliście uwagi na to że ta Eterna ma 65h rezerwy. Ile kosztuje Certina Powermatic ? hmmm

:
Rendery przypominają mi Mosera. Ten z kizi juz sie sprzedał??

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
ALAMO napisał/a:
dlaczego nie zwróciliście uwagi na to że ta Eterna ma 65h rezerwy. Ile kosztuje Certina Powermatic ?
Certina ma podobno 80h rezerwy.. a ile kosztuje to nie wiem , bo mi to niepotrzebna wiadomość :)
Co nie zmienia tego że zrobili całkiem fajne zegarki .

:
Apa13 napisał/a:
Rendery przypominają mi Mosera. Ten z kizi juz sie sprzedał??


Wez bo piłem i się zadławiłem :)) :D

:
muchacho_ napisał/a:
Apa13 napisał/a:
Rendery przypominają mi Mosera. Ten z kizi juz sie sprzedał??


Wez bo piłem i się zadławiłem :)) :D


... byście lepiej pasztet dosłali, wilcy ...
:D

:
Albo na zaliczkę na wakacje ... ;)
Btw ja zwróciłem uwagę na rezerwę, myślałem, że to oczywiste.
Swoją drogą to w sumie inhouse - to ta cena nie jest zła.

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.