Seiko FFF
Odpowiedz do tematu

: Seiko FFF
Kumotrowie mili... powiedzcie gdzie zakupić tarczę i szafir do SNZH57. Ewentualnie w całości po ludzkiej cenie.


:
Taką tarczę będziesz miał trudno zorganizować - chyba że ktoś ma gdzieś zachomikowaną. To tarcza projektowana przez Max'a tego co odwalił robotę projektową przy Żabolu i wyprodukowana w niewielkiej ilości ;) Ja na tą tarczę polowałem dwa lata - aż w końcu udało mi się kupić zegarek w którym była założona.
A szafir masz tutaj http://www.ebay.pl/itm/1-...wgAAOSwstxVXXi4

Edit:
Na rynku są też podróbki ale to nie to samo ;) http://s161.photobucket.c...tml?sort=3&o=38

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-07-01, 17:40, w całości zmieniany 3 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, Dzięki za rozjaśnienie, jak odróżnić tę koszerną?
Rozumiem że np TUTAJ to podrupki?

:
Nikczemnick, tarcza, jak wspomniał Daito to projekt Maxia dla forum - obecnie widma - GMT.

Cała reszta to podróbki, był nawet temat u nas temu poświęcony ... Niejaki JakeB zerżnął na chama projekt Maxia i zalał rynek ..

:
Mnie się trafiła chwila słabości Daito :) a tarcze koszerne to już białe kruki, szybciej pewnie używkę się trafi.
Zegarek bardzo przyjemny i uniwersalny :))
posted image
Szafir brałem z crystaltime jak Daito wskazał.

Ostatnio zmieniony przez Meches 2016-07-01, 19:34, w całości zmieniany 2 razy
Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Czyli standardowo :głową w mur: jak już mi się coś podoba to albo za drogie, albo nie do zdobycia. :facepalm:

:
Meches napisał/a:
Mnie się trafiła chwila słabości Daito :) .


Nad czym ubolewam do dzisiaj zalewając się rzewnymi łzami ilekroć Meches fotę nadgarstkową wrzuca ;) :głową w mur:

Ale taki już mój los :)) pifko


Nikczemnick napisał/a:
Czyli standardowo :głową w mur: jak już mi się coś podoba to albo za drogie, albo nie do zdobycia. :facepalm:


POLUJ może się uda - przecież nie o to chodzi żeby złapać króliczka ;)

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-07-01, 19:45, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Nikczemnick napisał/a:
jak odróżnić tę koszerną?

Najłatwiej po tym że koszerna ma "54" a podrupka "55" namalowane.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Podróbka ma:
-Przeważnie datę.
-Indeksy w obwódkach.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
-Indeksy w obwódkach.


Nakładane, bym powiedział ;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
-Indeksy w obwódkach.


Nakładane, bym powiedział ;)

Czasem są nakładane, ale bez obwódek. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No i przede wszystkim oryginał na tarczy ma napisane fifty four fathoms a podróbki fifty five fathoms

Ale są jeszcze takie tarcze które są bardziej politycznie poprawne niż podróbki:




Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-07-02, 12:35, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Tutaj duży wybór ;) Poza tym "oryginał" tez jakby mocno inspirowany

Ostatnio zmieniony przez Nikczemnick 2016-07-02, 12:54, w całości zmieniany 1 raz
:
To właśnie sklep JakeB, który podpier***ł projekt, dokonał kosmetycznych zmian i udawał, że nic się nie stało .. :twisted:

:
Szczęśliwie wewnętrznego buraka wspomógł błąd w opisie, toto 43mm ma z koronką więc i tak za małe. Dziękuję kumotrom za rozjaśnienie. pifko
Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.