Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Kurde, to już nawet nie wystarczy mieć konto na pejsie, ale jeszcze się trzeba do czasoholi zapisać... Imo bogaty Paweł naśladuje raczej hublota niż balticusa, no i przy tym jest zegarkiem w męskim rozmiarze, a nie nadmuchaną damką :złośliwiec:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Nie zaglądałem na FB, ale na fotkach rzeczywiście mocno podobne, tyle że PR większy. Myślałem, że 300 EUR za podróbę kwarca bez WR to posrana cena, ale widzę że Balticus za kwarca chce równie "aspiracjonalne" 1900 PLN :shock:

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, pifko Też uważam, że obie firmy wyżej w tym wypadku srają niż dupę mają :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666, jeśli ludzie kupują to nie jest za drogo :D Po prostu nam się wydaje że 300 EUR to się daje za jakiegoś Tisella z Miyota 9015 a nie Shenzen Generic.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
dubel

Ostatnio zmieniony przez arek314 2019-09-17, 14:47, w całości zmieniany 1 raz
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Geeralnie to 'odpowiednio' opakowany kwarc za cenę dobrego automatu to nic nowego - wystarczy przejść sie po naszych stacjonarnych sklepach w galeriach ;)

:
Czasami ma to sens.
Nie wszyscy chcą bawić się w nakręcanie i ustawianie jak garstka maniaków ;)
A solarny z radyjkiem musowo powinien być w kolekcji chociaż jeden.


Thomas666 napisał/a:
arek314, pifko Też uważam, że obie firmy wyżej w tym wypadku srają niż dupę mają :D

Krótko i trafnie cool pifko

:
arek314 napisał/a:
Nie zaglądałem na FB, ale na fotkach rzeczywiście mocno podobne, tyle że PR większy. Myślałem, że 300 EUR za podróbę kwarca bez WR to posrana cena, ale widzę że Balticus za kwarca chce równie "aspiracjonalne" 1900 PLN :shock:


Jak zobaczyłem cenę PR to myślałem, że żadna konkurencja dla Balticusa bo cena zbliżona a z bilansu mi wychodziło, że Balticus ma szafir a ten PR to niewiadomoco.
Ale potem zobaczyłem cenę Balticusa kwarcoka i bardzo się zdziwiłem bo myślałem, że on tak bliżej tysiaka niż dwóch kosztuje :P

:
Żółwia z czachą widzieli :?:



:arrow: https://www.seriouswatche...-aqua-300-as341

Szkoda imo, że jeszcze te dziury w tarczy zrobili....

:
Machu jest :popcorn:


:
satanic666, pije na zlocie. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No tak później się zorientowałem, że to dziś się upadlają :))

:
eee... damka... Ale szkło musi fajne ma... cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Chłopaki i dziewczyny....senkjuwerymuche...znaczy si3 będziecie siedzieć za współudział

upload gif image

:
Svedos, fajnie pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.