Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Generalnie to zrobili homara lepszego od oryginału (fani Seiko mogą się nie zgadzać) :P

Ostatnio zmieniony przez Machu 2019-07-15, 11:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Rudolf napisał/a:
ALAMO, a Gerlacha już ktoś uczynny zhomarował ?


Nie hmmm
To znaczy bywa, że widzimy jakieś poszczególne części zrobione podobnie. Podobnie raczej, bo to nie są nasze hmmm .
Albo konwencja jesy podpatrzona.
Konia z rzędem, kto widział na rynku zegarek w mosiężnej kopercie, zanim pojawił się Żabol/Sub ? :złośliwiec:
A teraz? Proszsz ...
Do tego mam graniczące z pewnościa przekonanie, że pojawiły się modele z mosiężnymi kopertami, sprzedawane jako zrobione z brązu. Bo jeśli i tak nie widać róznicy, to po co przepłacać ? :-P
Ale to może mieć prozaiczny powód - my robimy własne koperty, które nie są do niczego podobne, a wykonawcom płacimy.
Więc nie mają powodu żeby potem spylać ten towar gdzieś bokiem.
Większość przypadków w tej branży, gdzie nagle wypływa inny zegarek w tej samej kopercie, bierze się z tego że mikrosy nie biorą swoich zamówień. No to wykonawca je potem oferuje innym. Dla niepoznaki, odwraca się ją o 180 stopni, tam gdzie była koronka robi się zawór cwelowy, i juz jest hit, newcomer, fresh&beauty.
Teraz rynek jest zasypany kopertami do klonów Seiko, bo się to zrobiło modne ze 3 lata temu. Jednocześnie, z rynku zniknęli ci, którzy takie produkty wprowadzili pierwsi. W ich miejsce, pojawia się to samo, z nowymi naklejkami na tarczach. Rynek sie zapchał, a kilku dostawców kopert zostało z jakimiś chorymi zapasami, bo pewnie natłukli surówek na zapas "bo to się Panie sprzeda!".

:
Ciekawy jest ten rynek kopert i ich obieg .

:
Nowe Makary https://www.makarawatches...rpent-prelaunch


Ostatnio zmieniony przez satanic666 2019-07-16, 15:17, w całości zmieniany 1 raz
:
W pierwszej chwili pomyślałem, że to te poprzednie :P

Ale generalnie spoko, zawsze mieli fajny design wg mnie.

:
Ta jest mniejsza, po prostu poobcinali poprzednią :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
W sumie trudno nazwać kolejnego homara "wydarzeniem", ale może kogoś zainteresuje :P



Cytat:
We are pleased to announce that the pre-order of the Borealis Adraga stainless steel powered by a Miyota 9015 is now open.

A total of 9 versions will be offered with a mix of date / no date versions, BGW9 / Old Radium X1 lume , Commando and Mercedes hands.

Borealis Adraga Stainless Steel Automatic Watch specifications:

316L Stainless Steel Case
Dial with Swiss Made RC Tritec BGW9 or Old Radium X1 lume applied to indexes
Miyota 9015 Automatic Movement
premium jubilee bracelet with clasp
Case diameter: 39.50 mm excluding crown
Lug to Lug length: 47.50mm
watch height: 12.00mm (9 mm excluding sapphire double domed crystal glass)
Lug width: 20 mm with drilled lugs
Signed screw down crown with Borealis logo made of 316L stainless steel
Water resistance: 300 meters or 30 ATM
Sapphire crystal doubled domed glass with anti-reflective coating inside
Watch hands filled with Swiss Made RC Tritec BGW9 or Old Radium X1 (hours, minutes, seconds)
Commando or Mercedes hands with lollipop seconds
Screwed Case Back made of 316L Stainless Steel with engraved mermaid
Dial with applied markers
12 months warranty


:arrow: https://www.borealiswatch...draga-c33350174

:
A takie coś w limitowanej wersji (maluszek, ale z tradycją...)



https://limited.hodinkee.com/blancpain/?utm_source=HODINKEE+Newsletter&utm_campaign=85b078ad96-NEW-BLANCPAIN-LAUNCH-Edit&utm_medium=email&utm_term=0_555f243dfc-85b078ad96-332718153&mc_cid=85b078ad96&mc_eid=eca1cc30dc

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Nie na twoją rękę ;)

:
Te dwa wyżej też... zresztą dobrze, bo i tak mam za długą listę zakupów :P

:
A ja coś nic nie mogę kupić, myślę o Gruppo Gamma lub Magrette.

:
Tutaj jest fajny i dawno niedostępny model, cenę można trochę zbić jeszcze :arrow: https://www.ebay.de/itm/G...w0AAOSw7Ehc4-8f

:
Drogo i te mnie sie nie podoba ;)

:
Tanio juz było, a te nowe jeszcze droższe :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.