Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Przyznasz, że istnieje jednak skończony zbiór koncepcji graficznych, dla modelu opartego o te same zmienne ? :D

:
ALAMO napisał/a:
Przyznasz, że istnieje jednak skończony zbiór koncepcji graficznych, dla modelu opartego o te same zmienne ? :D


Czysto teoretycznie to istnieje nieskończony zbiór, ale większość rozwiązań będzie do siebie tak podobna, że zostaną okrzyknięte takim samym ;)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
W sumie kto z nas nie słyszał "A po co Ci kolejny TAKI SAM zegarek" hmmm :D

:
Ja.
Moja żona nie komentuje moich zakupów, co najwyżej w stylu "brzydki, twoje ładniejsze" :D
Dobrze wychowana :złośliwiec:

:
ALAMO, ale jak kupiłeś to przecież jest Twój. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
W sumie to ja też tego nie słyszałem. Ale jakiś tam swój ranking od ładnych do brzydkich moich zegarków ma. Ostatnio zaczęła podbierać stare, kwarcowe Seiko :D

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon, prund Ją nie kopie :?: :D

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2018-12-05, 09:28, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
ALAMO, ale jak kupiłeś to przecież jest Twój. :))


W punkt :))

:
Dorian06,

Ma awersję do mechanicznych bo to przecież niepraktycznie. Ma PADIego z niestety troche walnietym akumulatorem i się odrobine też do solarów zraziła, więc zwykła bakteria jest ulubionym rozwiązaniem. :))

A bakterie mnie też nie kopią ;)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
>>>

Słynni latynoamerykańscy rewolucjoniści: Simón Bolívar, Emiliano Zapata i Ernesto Che Guevara upamiętnieni w zegarkowej formie... :)

http://watchesbysjx.com/2...nd-pricing.html

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Bolivar, Zapata, to potrafię zrozumieć ale Che Guevara? :/ Jak widać, wszystko jest względne.

A zegarki...Zapatę przygarnąłbym cool
Nie wiem tylko, ile nerek potrzeba żeby go kupić ;)

:
Woytec napisał/a:
Bolivar, Zapata, to potrafię zrozumieć ale Che Guevara?


Bohaterowie jednych, są bandytami drugich ;)

:
>>>

Cena detaliczna każdego z rzeczonych czasomierzy wynosi skromne 419.000 USD... ;)

W kwestii oceny postaci i kultu Guerrillero Heroico z wiadomych względów nie będę wypowiadał się na Forum CW... :roll:

Ze swojej strony mogę jednak polecić zapoznanie się interesującą książką - Ryszard Kapuściński "Chrystus z karabinem na ramieniu"... :)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-12-08, 12:28, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Tak, widziałem cenę pifko
Nie wiem tylko jak aktualnie nerki na rynku stoją ;)

:
>>>

Jeżeli kwestia ceny byłaby decydująca, to można rozważyć zakup skromniejszego czasomierza... pifko

https://www.squiggly.com/...o-che-gj115.htm

PS.
W temacie ¤ Co Ci ostatnio wpadło w oko... pozwolę sobie kontynuować rzeczony wątek... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.