Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Machu napisał/a:
Ten wyżej to jeszcze zegarek przypomina :D

Generalnie uważam, że wypusty tej firmy to raczej dzieła sztuki do podziwiania, aniżeli stricte zegarki do noszenia ;)


...........znam takich co noszą ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
to jeszcze taki dodatek do MB&F HM7
https://www.youtube.com/watch?v=blxHDb2k6BI

:
Szymon, warto zajrzeć na ich M.A.D. Gallery
Fajnie, że w szeroko pojętą sztukę się bawią.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Szymon napisał/a:
to jeszcze taki dodatek do MB&F HM7
https://www.youtube.com/watch?v=blxHDb2k6BI


Żeby inspirować się przy tworzeniu zegarka meduzą??
Nie mogli się zainspirować orłem, tygrysem, czy jakim rekinem tylko meduzą hmmm :D

A sam zegarek nieziemski - przekombinowany jak te wszystkie powyżej 200k ale przekombinowany w fajny sposób ;)

:
jimmy napisał/a:
..........znam takich co noszą

Też bym nosił - praktycznie wszystkie.
Gdyby tylko w cenie mniej zer było :głową w mur: :głową w mur:

:
Zaraz okaże się, że jestem zegarkowym ignorantem, ponieważ pomijam PP i jako nr jeden od lat, niezmiennie wskażę MB&F HM3 Frog (lub MH3). Nosiłbym!

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy, Ty ignorancie. :D Pójdziesz za karę na dywanik do Darka. On Ci wyjaśni. ;) :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
jimmy, Ty ignorancie. :D Pójdziesz za karę na dywanik do Darka. On Ci wyjaśni. ;) :))


..............już raz czytałem o tym, że tacy jak ja, to drogie zegarki tylko przez szyby oglądają ;)

cool

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
http://sendvid.com/ky16z6eu
Zupa z Żółwia.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
JohnSmith napisał/a:
Wypowiedz dla mediów: Krzysztof Zegarek prezes Fundacji Rozwoju Polskiej Myśli Technicznej i Mechaniki Precyzyjnej im. Gustawa Gerlacha. :))


Gaduła cool


Gbq.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Gadałem dłużej :D

:
Widocznie od rzeczy skoro nie napisali hmmm

:
Oj tam, od razu "od rzeczy". Po prostu omówił swoje stanowisko na nieco wyższym poziomie ogólności, uwypuklając nieoczekiwane niekiedy aspekty cool
:)



Gborg.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Jakiś ten artykuł nieskładny. Może Szanowni Koledzy by przygotowali jakieś sensowne treści coby "dziennikarze" mieli z czego kopiować?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.