Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Szymon, nie wiem co gorsze. Omega czy Doxa. facepalm Obie są dramatyczno koszmarne. Nawet qpa po jagodach jest milion razy ładniejsza.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Omega mi się nawet widzi :)

:
Dorian06,

Mi się omega podoba (z komentarzem takim jak już napisałem), a dodatkowo jest ciekawa ze względu na zabieg ze starym mechanizmem.

Poza tym to wątek z newsami, a nie z tym co mi w oko wpadło więc nie dramatyzuj.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon, ten stary mechanizm został zrobiony "wczoraj".

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06,

Nie diveruj tylko powiedz po ludzku co masz na myśli hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
pewnie to że mechanizm pochodzi z bieżącej produkcji ale jest wykonany wg starej dokumentacji.

:
Cytat:
The legendary diver’s chronograph, presented for the first time in a limited 18K gold edition, with a numbered dial and engraved caseback in a series of only 13 timepieces. This “Anniversary” series is all the more exceptional as it comes equipped with original VALJOUX 7734 movements carefully preserved by DOXA for 30 years. Collectors be advised!


:popcorn:

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Ktoś wrzucił na KIZI Invicta idzie po całości https://www.invictawatch....-2331103-quartz



:
Etam, to przeca chyba jedna firma teraz jest ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Svedos napisał/a:
pewnie to że mechanizm pochodzi z bieżącej produkcji ale jest wykonany wg starej dokumentacji.

Dokładnie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tak z ciekawości, ruszyło was coś z tegorocznego Baselworld? hmmm

Moze wybredny robie sie na stare lata, ale kompletnie nic mi nie wpadlo w oko. Same odgrzewane kotlety :/

Ostatnio zmieniony przez muchacho_ 2019-03-22, 09:17, w całości zmieniany 1 raz
:
muchacho_,

Ale z premier stricte z Baselworld czy z premier które w czasowo były w okolicach?
Bo chrono Tissota było całkiem przyjemne dla oka (tyle że Swatch Group na Baselworld nie ma).

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Widać, że większość idzie w vintage: tag, Tudor zodiac...
Zodiac kosmiczny jest super.
Seiko prospexy nowe na spring drive widać idą w innym kierunku, i dobrze - super są.
Oris konsekwentnie rozwija aquisa. Bardzo mi się podobają kolory i rozwiązanie daty w aquisie "wielka rafa barierowa"

Skate or die!
:
muchacho_ napisał/a:
Tak z ciekawości, ruszyło was coś z tegorocznego Baselworld? hmmm
...

Mnie ruszyło do kibla z wymiocinami jak zobaczyłem Tudora SKX. :D
Rolek GMT z jasną tarcza bardzo podoba mi się.
Reszty nie miałem czasu oglądać. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
muchacho_,

Mnie rusza carbonowy włos w mechanizmach u TAGa :popcorn:

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.