Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Mieli odwrotny koncept :-)

:
Przynajmniej ładne zegarki reprezentują GG?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
m/s Piłsudski i Nawigator.

:
arek314 napisał/a:
Przynajmniej ładne zegarki reprezentują GG?


ALAMO napisał/a:
m/s Piłsudski i Nawigator.


Nie prościej było po prostu „nie”? :złośliwiec: :))

pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ci co tak mówią, to nie ludzie - to wilki! :D

:
Strasznie konserwatywnie wypadnie w zestawieniu z Balticusem. Tam pewnie fala i pył.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:
Strasznie konserwatywnie wypadnie w zestawieniu z Balticusem. Tam pewnie fala i pył.


Ej, Nawigator przeciez swietny jest. Wstydu przed Ryskiem nie bedzie.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Żabę trzeba było dać, albo Submarine'a cool

Fala przy nich wypada jak rozmiar mniejsza, konserwatywna garnitura :/

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
arek314 napisał/a:
... z Balticusem. Tam pewnie fala i pył.


Ja nie moge patrzec na te Balticusy, te ich zegarki to taki koszmarek stylistyczny, że az mnie wzdryga na samą myśl, zwlaszcza ten pyl. A ludzie cmokaja na fejsie jakby to nie wiadomo co bylo hmmm

:
muchacho_, Mam Falę i jestem nieco zawiedziony. Ale tylko nieco, więc zostaje. Taka... Czarno - biała jakaś jest i ugrzeczniona. No i w ostatniej chwili zmienili wskazówki. :/

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
muchacho_ napisał/a:
A ludzie cmokaja na fejsie jakby to nie wiadomo co bylo


Bo gusta są jak dupa.
A zdecydowana większość, przecenia swą charyzmę i uniwersalność własnych opinii.
;-)

:
Marka została dobrze rozbujana od samego początku. Myślę, ze gdyby nie grupa to wśród ludzi na forach nie znalazłaby tylu sympatyków.

Poza tym szał już chyba opadł. Ci co mieli kupić pył to go maja, a inne modele już nie maja chyba takiego wzięcia.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2018-11-09, 14:54, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Thomas666, akurat Ty masz dość specyficzny gust ;)
Jestem mocno zawiedziony, że GG nie wybrał Luftwaffe Fliegeruhr Karaß :D
Za to ludzie z "Błonie" nie mieli problemu z wyborem co pokazać bo w tej chwili mają w ofercie 2 zegarki:
elegant z Miyota 821A za 1890 PLN i znany i lubiany pilot ze "szwajcarskim mechanizmem" za 2240 PLN :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
muchacho_, nono plask nono :D ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
arek314 napisał/a:
bo w tej chwili mają w ofercie 2 zegarki:


Ale że Dudka na mundial nie wzięli ... :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.