Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
O, to ciekawe :popcorn:
To ile chce, bo jeden taki obrzydliwie pazerny i moralnie zdyskredytowany brand co udaje że jest polski żąda, bezpodstawnie, aż 500 zł, razem z wymianą :popcorn:


Koperta do omegi ok 1100$-1200$ plus serwis bo oczywiście tylko oni moga mi mechanizm zapakować do środka, samych części nie sprzedają. Całość coś ok 5k w złotówkach by mnie wyniosła, uznałem że jeszcze nie czas bo mogłbym za to mieć ze dwa fajne zegarki.

Btw-500zł za koprtę :shock: może jednak kupię jakiegoś Gerlacha w końcu. Macie zniżkę dla forumowiczy? ;)

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2017-09-07, 11:23, w całości zmieniany 4 razy
:
Macie.
I nie nie nie, nie za kopertę.
Za konieczność jej wymiany, czyli demontażu i montażu nowego zegarka, oraz przeprowadzenie testów szczelności i chodu.
Razem.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2017-09-07, 13:23, w całości zmieniany 1 raz
:
Już żem kiedyś pisał - przy serwisie Hamiltona wymienili mi kopertę razem ze szkłem - bez dekla.

W cenie serwisu - też chyba ok. 500 zł....
;)

:
Nie najgorsza. Tylko pewnie gigant. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
prezessowi się pewnie spodoba tylko wskazówki by modował

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Akurat tylko pasek :foch:

Skate or die!
:
Pomarańcz i jasny niebieski - nie :facepalm:

Takie zestawienie niezmiennie kojarzy mi się z paskudnymi (i modnymi jakieś ~10 lat temu) kurtkami narciarskimi w których chodziło pół tutejszej polibudy :P

Ostatnio zmieniony przez Machu 2017-09-20, 20:18, w całości zmieniany 1 raz
:
W sumie w domu bym postawił.
http://www.ablogtowatch.c...od-clock-lepee/


:
Ja też :))

:
a ja nie bo nie widze wskazówek

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Svedos napisał/a:
Ja też :))


A ja nie. Ja tego z niebieskimi kończynami :))

:
OMEGA Seamaster PLANET OCEAN 600M Deep Black RED for VOLVO OCEAN RACE :arrow: http://oceanictime.blogsp...-600m-deep.html



Okienko daty aż się prosi o ramkę hmmm

:
Tomek napisał/a:
...
Okienko daty aż się prosi o ramkę hmmm

Już od dawna tak powinno być w PO.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kogo to stać Tomaszu :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.