Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
chyba bym takiego wyczesa na ręku nie nosił :)

:
No chyba że dostałbym....gratis, ale co tam kumotrowie myślę że kiedyś w uznaniu propagowania zegarmistrzostwa ChRL każdy z nas otrzyma od wdzięcznego Narodu Chińskiego po "turbince" :wink:

: kolekcja chińskich zegarków na Allegro
To nie reklama, tylko uprzejme pytanie czy Allegrowicz o niku drakul2 to nasz klubowicz? Podobają mi się jego propozycje.

: Re: kolekcja chińskich zegarków na Allegro
mmabi napisał:
To nie reklama, tylko uprzejme pytanie czy Allegrowicz o niku drakul2 to nasz klubowicz? Podobają mi się jego propozycje.




A poka coś z jego twórczości :) ?



A przepraszam, już mam :

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=2266612

:
http://allegro.pl/show_us...php?uid=2266612



Jak dla mnie to ładne kwiatki tam ma można na coś się skusić :D

Blaz
[Usunięty]
:
Coś mi świta... Chyba pod koniec roku gdzieś przeczytałem, że ktoś sprowadza dużą ilość chińskich autochtonów, by wybadać rynek...

:
propozycja ciekawa, na ebaju można FNN szarpnąć za ok. 70 pln z przesyłką więc oferta nawet rozsądna pod warunkiem że nikt nie będzie licytował

:
E, no fajne kąski tam ma :wink:

:
Blaz napisał:
Coś mi świta... Chyba pod koniec roku gdzieś przeczytałem, że ktoś sprowadza dużą ilość chińskich autochtonów, by wybadać rynek...




Ktoś u nas pytał o namiar na producentów, pamiętasz?

Blaz
[Usunięty]
:
To też, ale gdzieś indziej jeszcze o tym czytałem i to wcale nie na forach zegarkowych...

kajot04
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał:
E, no fajne kąski tam ma :wink:
ta, ale to chyba dla dzieci i to Chińskich...35mm z koronką, największy 38 :)

Blaz
[Usunięty]
:
Nie dla dzieci. W dobie dzisiejszej zegarkowej gigantomanii to może dziwić, ale 35-38mm to był kiedyś rozmiar męski. :wink:

:
Czasami coś w tym rozmiarze zakładam i nie płaczę, że mały :wink: Wszystkie De Luksiaki mają ten rozmiar, tyle że są okrągłe i naprawdę świetnie wyglądają!

:
Jak jakis fajny vintage to sie nie nazeka tylko nosi maly

: RIP Mr. Swatch
Pewnie wszyscy już czytali,
Wczoraj zmarł gość, który uratował choćby część szwajcarskiego przemysłu - Mr. Swatch

[']

Ostatnio zmieniony przez lastrad 2010-06-29, 07:56, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Lastrad
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.