G. Gerlach 303/II - seryjny.
Odpowiedz do tematu

: G. Gerlach 303/II - seryjny.





:
Ja to bym już zapłacił, a Wy byście przysłali ;)

:
Nidyrydy :-)
Teraz Sosabowski, a ten gagatek w lipcu :-)

:
ALAMO, zegarek super ale jednak nie rób sam fotek. Cała ostrość poszła na ubrania facepalm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Może puścicie jeden "na przelot"? Chętnie bym do nadgarstka na dłużej przyłożył, choć na razie na podstawie zdjęć PM36 wygrywa.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Na razie nierealne Arek, musimy najpierw wypchnąć już zamówione. Potem - czemu nie pifko

:
Nie mówię, że teraz. Bez sensu wysyłać na oblot jak nie będzie dostępny seryjny :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
kornel91 napisał/a:
ALAMO, zegarek super ale jednak nie rób sam fotek. Cała ostrość poszła na ubrania facepalm

Zaraz Ci będzie anegdotę opowiadał :złośliwiec: ;) :D

:
Bardzo fajny zegarek wyszedł pifko
A ostrość jest dobra...na pierwszym zdjęciu na 100% :złośliwiec:

~ stay open minded ~
:
Fajnie ten zegark wyszedl, bardzo mi sie podoba :)

:
Trzeba będzie go obejrzeć na żywca bo nie jestem przekonany do tej "wklęsłej lunety" ale nie mówię nie, bo wyszedł zabombiście :)

:
Tu sobie też pospamuję cool Bo nadgarstkowych w tym temacie jeszcze nie ma :)










If in doubt, FLAT OUT!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.