47mm Submersible
Odpowiedz do tematu

:
Czy mnie wzrok nie myli ? Klamra ma jakiś grawer ?? :razz:

Pietrek
[Usunięty]
:
Dżizes, Meras, masz oko :shock: ....
Jak już miałem dremela w ręku, to naznaczyłem sobie diamentem imię na klamrze, w skrócie "Pit"

:
...toś se Pan wystrugał sikor, no niech mnie kule biją



...mimo, że osłona powinna być, to jednak bez niej by chyba dużo zyskał...

:
Pomysł bardzo dobry, tym bardziej że jest też "baza" bez osłony koronki, koszer Panie :lol: :



Wyrwałem ża $42 z przesyłką :twisted:

:
...czy mi się wydaje, czy to pierwszy, w którym kolor wskazówek się zgadza

:
Ta osłona koronki psuje wszystko :evil:
Wersja bez osłony jaką pokazał Wujek Alamo prezentuje się o niebo lepiej :mrgreen:

:
Szymek napisał/a:
Ta osłona koronki psuje wszystko :evil:

...dla mnie też lepiej bez osłony, ale wtedy nie byłoby nic z założenia, czyli zbliżenie się do pierwowzoru (bo taki chyba był cek o ile dobrze zrozumiałem), sam fakt "docięcia" koperty jest mistrzostwem świata, a pierwowzór zdaje się wygląda tak:


:
Pierwowzór jest super , warto modować submersible . Kiedyś jak pytałem Jeksona to miał wskazówki na wymianę tylko że w kolorze srebrnym .

Pietrek
[Usunięty]
:
Postaram się zdobyć inną tarczę plus jakieś wskazówki. Zobaczymy, co z tego wyjdzie....

:
Temu panejajowi to by rdzawa tarcza pasowała jak nic!

Maxiu - wskazówki są srebrne, o ile do tego waćpan pijesz :lol: - luma tez taka sama :P

:
Nawet bym na to nie wpadł, że można kopertę strugać :shock: Przecież nierdzewka jest cholernie twarda, a wyszło pięknie. Tak z ciekawości się zapytam ile czasu zajęła Ci ta robota?

Pietrek
[Usunięty]
:
Aronus napisał/a:
ile czasu zajęła Ci ta robota?


Dokładnie nie wiem, w międzyczasie kawa, rozmowa, myślę, że blisko 3 godzin. Najlepsze do zgrubnej obróbki są frezy spiekane węglikowe. Mam kilka od paru lat, różne rzeczy cięły i nadal nieźle pracują, właściwy sprzęt do takiej pracy. Przydają się też tarczki korundowe, najlepiej zbrojone. Kamyczki raczej do wyrównywania, wolniej pracują, szybciej się ścierają, jak tylko mogę, to unikam i wybieram frez.

:
Pietrek , mogę w ramach eksperymentu popracować nad Twoją tarczą, wyjdzie coś takiego jak w Maryśce Woza, nawet okienko daty mozna zaklajstrować, ale to dopiero za jakies dwa tygodnie.

Pietrek
[Usunięty]
:
Jasne, byłoby super :grin: Jak Ci się tylko obluźni z czasem, to chętnie oddam tarczę do destrukcji.

:
Po 15 sierpnia możesz mi ją wysłać.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.